Arkitekt - VitrA
Yeni sitemizle çok yakında yayındayız! Şimdiden deneyimlemek için TIKLAYIN

Arkitekt Serisi

Otellerde VitrA ' En standartından lüksüne kadar her tür otelde, standart odalardan süitlere ve engelliler için özel tasarlanmış odalara kadar her kategoride, VitrA banyoların kalitesi otelin olumlu izlenim bırakmasını ve rekabette bir adım öne geçmesini sağlayan vazgeçilmez bir unsurdur.

Sağlık kurumlarında VitrA - Standart banyolar, özel donanımlı banyolar ya da birinci sınıf otel ambiyansında bir kurumun süit tipi banyoları...

Hastane ve huzurevlerinin banyo gereksinimleri çok farklı olabilir. Fakat, tarzı ne olursa olsun, VitrA'nın üstün kalitesi yalnızca kuruma rekabet avantajı kazandırmakla kalmaz. İyi tasarlanmış bir banyo hem hastanın veya yaşlının yaşam kalitesini hissedilir derecede etkiler, hem de iyileşme ve bakım sürecine katkıda bulunur.

Konutlarda VitrA ' Gerek yeni inşaatlarda gerekse konut tadilatında banyo seçerken kullanışlı, konforlu, estetik düzeyi yüksek, uygun maliyetli VitrA seçenekleri müteahhitlere ve ev sahiplerine kalıcı avantajlar sunar.

Genel kullanıma açık alanda VitrA ' Restoranlar, hastane ve bakım evleri, kültür ve eğitim kurumları, spor tesisleri, sağlık merkezleri, kamu kuruluşları ve özel şirketler gibi kurumlarda tuvalet, duş ve lavabolar sürekli çok sayıda insana hizmet vermek zorundadır. Dayanıklı, güvenilir, hijyenik VitrA ürünleri hem kullanıcıların birbirinden çok farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar, hem de kalitesi ve estetiğiyle kuruma saygınlık kazandırır.

Seramik Banyo Ürünleri

Bu seriye ait tüm Seramik Banyo Ürünleri

Tamamlayıcı Ürünler

#1#