VitrA
Yeni sitemizle çok yakında yayındayız! Şimdiden deneyimlemek için TIKLAYIN

Banyolarda zamanı aşan duruluktaki yeni tasarımlar…

T4 Küvetler
Standart mekanlarda dahi ortam ve hayat kalitesini yükselten T4 küvetler her koşulda şık ve etkileyici çözümler sunuyor. VitrA’nın farklı küvet seçenekleri, farklı özelliklere sahip banyolarda rahatça yerini buluyor.

Mat gri, beyaz ve bordonun yanı sıra, hasiente kahverengi ve siyah kaplama seçenekleriyle sunulan T4 küvetler, lake banyo mobilyalarıyla uyumu yakalıyor. Ayrıca VitrA, T4 serisine özel yepyeni ve geniş bir alternatif de sunuyor: İki kişinin birlikte kullanabileceği boyutlarda üretilen küvetler ile, banyoyu çekim merkezi haline getiriyor. Kolay monte edilebilen yumuşak hatlı bu küvetler, gövdedeki dolaplarıyla yepyeni bir depolama alanı yaratıyor.


T4 küvetlerle banyolar, yıkanmanın ötesinde ‘arınma’ ve dinlenme mekanına dönüşüyor.


55 cm iç derinliğe sahip Pool ile evde spa keyfi yaşanıyor. Mat gri, mat beyaz, mat bordo, hasiente kahve ve hasiente siyah kaplama seçenekleri sayesinde lake ve termoform banyo mobilyalarıyla uyumu yakalıyor.

Pool küvet, 160 x 160 cm
Yumuşak çizgileri, iki kişinin birlikte kullanabileceği boyutları, raf üniteli saklama alanı ve kolay monte – demonte edilebilme özelliğiyle ikili küvet, banyonun çekim merkezi haline geliyor.

Duo dikdörtgen, çift kişilik küvet, 190 x 140 cm (raf üniteli)


Küvete entegre mobilya sayesinde banyoda ekstra saklama alanı kazanılıyor. Küvet kenarındaki geniş etajer bölümü dinlenme, oturma ve kişisel bakım için ideal.

Dikdörtgen küvet / çift taraflı, 190 x 130 cm (çekmeceli)

Mobilyalı küvet kullanışlı olmanın yanısıra değişik renk opsiyonlu lake panelleriyle banyoyu kişiselleştirme imkanı da sağlıyor.

Dikdörtgen küvet / çift taraflı,190 x 110 cm (kapaklı)İki tarafında da sırt dayama alanı bulunan 180 x 80 cm küvet, banyo keyfine keyif katıyor.

Dikdörtgen küvet / çift taraflı, 180 x 80 cm

#1#