Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lavabo Bataryası

80 yıla yaklaşan tecrübesiyle sektörüne ilkleri yaşatan VitrA; akılda kalan, estetik ve tarz yaratan ürün modelleri ile banyoları klasik çizgisinden çıkararak yaşam alanlarının bir parçası haline getiriyor. Değişen ev tasarımları ve kişisel ihtiyaçlarla birlikte şekillenen banyolar, sanatsal çizgiler içeren VitrA banyo bataryaları ile yaşam alanlarınıza yenilikçi bir görünüm kazandırıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına net çözümler sunmak adına geliştirilen lavabo bataryası koleksiyonu, farklı tarzları birleştirmek için değişik eviye modelleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Klasik stili yansıtan modellerden yeni nesil tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan lavabo ürünleri, banyolarda arzulanan zamansız görünüşü ortaya çıkarıyor.

80 yıla yaklaşan tecrübesiyle sektörüne ilkleri yaşatan VitrA; akılda kalan, estetik ve tarz yaratan ürün modelleri ile banyoları klasik çizgisinden çıkararak yaşam alanlarının bir parçası haline getiriyor. Değişen ev tasarımları ve kişisel ihtiyaçlarla birlikte şekillenen banyolar, sanatsal çizgiler içeren VitrA banyo bataryaları ile yaşam alanlarınıza yenilikçi bir görünüm kazandırıyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarına net çözümler sunmak adına geliştirilen lavabo bataryası koleksiyonu, farklı tarzları birleştirmek için değişik eviye modelleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Klasik stili yansıtan modellerden yeni nesil tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan lavabo ürünleri, banyolarda arzulanan zamansız görünüşü ortaya çıkarıyor.

VitrA lavabo bataryaları, kaliteli ve dayanıklı tasarımlarıyla banyolarınızı görsel açıdan destekleyecek çizgilere sahip olmanızı sağlıyor. Koleksiyonda uygulanan bütünleştirici tarz, ortaya koyduğu işlevsel özelliklerini banyoların genel yapısıyla birleştiriyor. Krom, altın ve bakır tonlardaki ürün tasarımları, banyoların atmosferine uygun renk seçimini yaparken en doğru kararı vermenize katkıda bulunuyor.

Geçmişten günümüze banyolara karakter katan lavabo bataryaları, zengin detaylarıyla tarzınızı yansıtmaya devam ediyor. Siz de VitrA ayrıcalıklarını taşıyan zarif ürünlere sahip olmak isterseniz, en yakın VitrA mağazasından dilediğiniz ürün modelini satın alabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 63 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:63 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar