Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lavabo Bataryası

Seramik sağlık gereçleri ile uyumlu bir armatür ve aksesuar serisi yaratan lavabo bataryaları, su tasarrufu özelliği ve işlevselliği ile de ön plana çıkıyor.

80 yıla yaklaşan tecrübesiyle sektörüne ilkleri yaşatan VitrA; akılda kalan, estetik ve tarz yaratan ürün modelleri ile banyoları klasik çizgisinden çıkararak yaşam alanlarının bir parçası haline getiriyor. Değişen ev tasarımları ve kişisel ihtiyaçlarla birlikte şekillenen banyolar, sanatsal çizgiler içeren VitrA banyo bataryaları ile yaşam alanlarınıza yenilikçi bir görünüm kazandırıyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarına net çözümler sunmak adına geliştirilen lavabo bataryası koleksiyonu, farklı tarzları birleştirmek için değişik eviye modelleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Klasik stili yansıtan modellerden yeni nesil tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan lavabo ürünleri, banyolarda arzulanan zamansız görünüşü ortaya çıkarıyor.

VitrA lavabo bataryaları, kaliteli ve dayanıklı tasarımlarıyla banyolarınızı görsel açıdan destekleyecek çizgilere sahip olmanızı sağlıyor. Koleksiyonda uygulanan bütünleştirici tarz, ortaya koyduğu işlevsel özelliklerini banyoların genel yapısıyla birleştiriyor. Krom, altın ve bakır tonlardaki ürün tasarımları, banyoların atmosferine uygun renk seçimini yaparken en doğru kararı vermenize katkıda bulunuyor.

Geçmişten günümüze banyolara karakter katan lavabo bataryaları, zengin detaylarıyla tarzınızı yansıtmaya devam ediyor. Siz de VitrA ayrıcalıklarını taşıyan zarif ürünlere sahip olmak isterseniz, en yakın VitrA mağazasından dilediğiniz ürün modelini satın alabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMLER
245 Ürün
araması için 0 ürün bulundu.
  Üzgünüz fakat ile eşleşen bir sonuç bulunamadı.
   
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar