Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

İki veya Üç Delikli Lavabo Bataryası

İki veya Üç Delikli lavabolar için özel olarak tasarlanan armatürler,ödüllü tasarımları ve fonksiyonel üstünlükleriyle banyonuzda fark yaratıyor.

VitrA iki veya üç delikli lavabo bataryası seçenekleri, fonksiyonel üstünlüğü ve modern tasarımı bir arada sunuyor. İşlevsel ürün özellikleri estetik bir çizgide banyonuza bütünsellik katarken koleksiyondaki renk yelpazesi ise kararı zevkinize bırakıyor.

İki delikli lavabo bataryası seçenekleri yeni nesil teknolojiyi, seramik sağlık gereçleri ile uyumlu organik bir formda yaratıyor. Üç delikli lavabo bataryaları ise silindirik ve köşeli çizgileri birleştirerek estetik bir dokunuşa imza atıyor. Altın, bakır ve krom renk seçenekleri ile şık kumanda kollarında kristalin zarafeti, klasiğin asaletiyle buluşuyor.

İnce ve keskin hatlara sahip armatürler, tek veya çift kumanda kollu ya da avuç içi kumanda kolu gibi işlevsel özelliklerle konforu yaşam alanlarınızla birleştiriyor. Su tasarruflu perlatör özelliği sayesinde çevreye duyarlı modeller de sunan VitrA, banyonuzdaki atmosfere artı değer katıyor, mükemmel akış teknolojisi ve basınca dayanıklı bağlantı hortumları ile kullanıcılara uzun ömürlü bir deneyim sunuyor.

Siz de özenle dizayn edilmiş iki veya üç delikli lavabo bataryaları arasından seçim yapmak için, en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, zevk ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 8 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar