Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Küvet Bataryaları

Her modelinde zarif ve yaratıcı dokunuşlar barındıran VitrA küvet bataryaları, işlevsellikleri ve sağladıkları konforla birlikte yaşam alanlarınıza şıklığı getirmeyi başarıyor. Küvet üstü ya da yerden montajlı modellerinden, beğeninize ve işlevselliklerine göre seçim yapabileceğiniz ürünler, krom ve altın kaplama renkleriyle küvetlerinizde stilinizi yansıtıyor. Bataryalar, sundukları şıklık ve dayanıklılığın yanı sıra kolay kullanım avantajı ile de ön plana çıkıyor. Kolay temizlenme özellikleri ile pratik kullanımlı ürünler olduklarını kanıtlıyorlar.

Her modelinde zarif ve yaratıcı dokunuşlar barındıran VitrA küvet bataryaları, işlevsellikleri ve sağladıkları konforla birlikte yaşam alanlarınıza şıklığı getirmeyi başarıyor.

Küvet üstü ya da yerden montajlı modellerinden, beğeninize ve işlevselliklerine göre seçim yapabileceğiniz ürünler, krom ve altın kaplama renkleriyle küvetlerinizde stilinizi yansıtıyor. Bataryalar, sundukları şıklık ve dayanıklılığın yanı sıra kolay kullanım avantajı ile de ön plana çıkıyor. Kolay temizlenme özellikleri ile pratik kullanımlı ürünler olduklarını kanıtlıyorlar.

VitrA, çevreye duyarlı yaklaşımlarını ürün serilerine de yansıtıyor. Çevreye duyarlı batarya modelleri, şıklıklarıyla olduğu kadar su tasarrufu sağlamak gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Keskin ve ince hatlar ya da yuvarlak ve yumuşak dokunuşlarla şekillenmiş tümü zarif detaylar ve uyum barındıran tasarımlara sahip ürünler, Artema teknolojisiyle tüm ihtiyaçları karşılayabiliyor. Çeşitli modellerde sunulan el duşu ise konfor sağlamaya yardımcı oluyor.

Küvetinize, stilinize ve yaşam alanınıza uyumlu olarak seçeceğiniz bataryanıza en çok yakışacak seramik ürünler ve çeşitli banyo aksesuarlarına, en yakın VitrA mağazasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece estetik detaylarla şekillenmiş, özgün ve bütünsel bir banyo anlayışı yaratabilirsiniz.

Dinginlik ve konfor aradığınız yaşam alanlarının başında yer alan banyolarınızda, VitrA ürünleri ile suyun uyumunu yaşayabilmek için en yakın VitrA mağazasını şimdi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
araması için 8 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar