Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Çöp Kovaları

Çöp kovası modelleri farklı boyut ve fonksiyon alternatifleri sunmaktadır. VitrA çöp kovaları, 3L, 5L, 12L ve 20L opsiyonları, pedallı ya da kapaksız alternatifleri, yavaş kapanır kapak teknolojisiyle, geniş ürün gamına sahiptir.

VitrA çöp kovaları; banyoda, mutfakta, tuvalette ve tercihinize bağlı olarak birçok farklı yaşam alanında fonksiyonel bir şekilde kullanımını gerçekleştirebileceğiniz ürünlerdendir. VitrA'nın farklı boy, hacim, tasarım ve işlevsel özellikleri ile beğeninize sunduğu çöp kovası modelleri, kullanışlı nitelikleri sayesinde sizleri memnun edecek. Alternatifler arasından yaşam alanınızın dekorasyonuna bağlı olarak seçim yapabileceğiniz gibi, ihtiyaçlarınıza göre farklı ebatlardaki metal çöp kovası seçeneklerini de keşfedebilirsiniz.

VitrA, ürün çeşitliliğini ihtiyaç ve kullanım kolaylığına göre belirleyerek tasarımlarında 3L, 5L, 12L ve 20L opsiyonlarını sunuyor. Ayrıca pedal veya pedalsız ürün seçenekleri, yavaş kapanarak rahatsızlık vermeyen kapak teknolojisi gibi konulara da önem veriyor. Hijyenin ön planda tutulduğu bu özellikler sayesinde ürün kapağını açarken pedal yardımı kullanabilir ve kapağın yavaşça geri kapanması sayesinde gürültü gibi rahatsızlık verici durumlarla karşılaşmamış olursunuz.

Minimal ve pratik kullanımlar için tercih edebileceğiniz modellerle beraber, daha fonksiyonel özelliklere sahip olan VitrA ürünlerinden size uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Mutfaklarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz gibi, banyo ve tuvalet gibi alanlarda da kullanılan banyo çöp kovası seçenekleri arasından beğendiğiniz ürünü hemen seçebilirsiniz. VitrA'nın geniş ürün yelpazesini incelemek için size en yakın mağazaya uğrayabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMLER
11 Ürün
araması için 11 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar