Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Havlupan

Banyolarınızın atmosferini değiştiren fonksiyonel tasarımlara sahip VitrA, havlupan modelleriyle dikkat çekiyor. İşlevselliğinin yanında banyo dekorasyonlarında da önemli bir yere sahip olan ürünler, modern tasarımsal dokunuşlarla yaşam alanlarınızda estetik bir atmosfer yaratıyor.

Banyolarınızın atmosferini değiştiren fonksiyonel tasarımlara sahip VitrA, havlupan modelleriyle dikkat çekiyor. İşlevselliğinin yanında banyo dekorasyonlarında da önemli bir yere sahip olan ürünler, modern tasarımsal dokunuşlarla yaşam alanlarınızda estetik bir atmosfer yaratıyor.

Banyo havlularınızı kurutmanız için eşsiz bir alternatif konumunda bulunan koleksiyon, banyoların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Nemli ve ıslak kalan havluların mantar ve bakteri oluşturmasını engelliyor. Bunun yanında duş sonrası sıcak bir havluya sarınma fırsatı da sunuyor. Böylelikle duş keyfini artıyor. Ayrıca banyolarınızda sıcak bir ortam yaratarak soğuk günlerde banyolarınızı daha konforlu bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Banyonuzun kurumasında önemli bir rol oynayarak bu sayede su ve nemden kaynaklanacak mikropların da önüne geçiyor.

VitrA’nın estetik bakış açısını banyolarınıza taşıyan banyo havlupan koleksiyonu, VitrA tasarım ekibinin dokunuşlarıyla duru ve şık bir görünüm sunuyor. Ev, iş yeri, işletmeler ve AVM’lerdeki banyolarda özgün duruşuyla kendine yer buluyor. Zengin bir dekorasyon yaratarak misafirlerinizin, müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın üzerinde etkili bir imaj bırakıyor. Krom ve paslanmaz çelik kaplamanın göz alıcı etkisinden yararlanan koleksiyon, yaşam alanlarınızda estetik bir atmosfer yakalamanızı sağlıyor.

Yenilikçi çözümleri sayesinde banyo dekorasyonlarında estetik ve işlevsel dokunuşlar gerçekleştiren VitrA’nın havlupan modelleri, en yakın VitrA mağazasında sizleri bekliyor. Siz de VitrA mağazalarını ziyaret ederek havlupan fiyatları konusunda yardım alabilir, banyonuza en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Renk Bilgi
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
araması için 2 ürün bulundu.
 • Voyage Havlupan
  A4478636
  685936
  Voyage Havlupan
  Siyah
  Voyage
  4.997,00 TL
 • Havlupan
  A44852
  685906
  Havlupan
  Oval formlu
  2.400,00 TL
  1.800,00 TL
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız