Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Temizlik Gereçleri Dolapları

VitrA temizlik gereçleri dolapları, işlevsel kullanımı şıklık ve ferahlık ile birleştiriyor. Koleksiyondaki ürün çeşitliliği, kullanım ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmaya olanak tanıyor.

VitrA temizlik gereçleri dolapları, işlevsel kullanımı şıklık ve ferahlık ile birleştiriyor. Koleksiyondaki ürün çeşitliliği, kullanım ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmaya olanak tanıyor.

VitrA temizlik dolapları, temizlik malzemelerinin rahatlıkla saklanabileceği geniş alanlar yaratırken, görüntüsü ve tasarımıyla banyolara ferah bir atmosfer katıyor. Geniş boyutları, malzemeleri düzenli ve kolay biçimde depolamayı mümkün kılarken, renk seçenekleri ise ürünlerin farklı banyo tasarımlarıyla da yumuşak bir uyum yakalamasını sağlıyor. Koleksiyonda; kaşmir & metalik, mat krem gibi canlı ve açık renkler yer alıyor.

Kendine has tasarımıyla dikkat çeken VitrA koleksiyonundaki çeşitler, depolama ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanın yanı sıra pratik kullanım özellikleriyle de modern tasarım ve fonksiyonelliği başarılı biçimde birleştiriyor. Ayrıca termoform kaplamalı seçenekler sayesinde dolaplar suya dayanıklı hâle gelerek, uzun süreli kullanım ve dayanıklılık anlamında da güven veriyor.

Sağ ve sol kulp yönlerinin bulunduğu koleksiyon, farklı şekillerde konumlandırılabilecek ürünleri ideal biçimde kullanmak için gereken çeşitliliği sağlıyor.

Kullanışlılık, şıklık ve modern tasarım anlayışını birleştiren VitrA temizlik dolabı ürünleri, banyolarınıza canlılık getirmek için beğeninize sunuluyor. Siz de en yakın VitrA mağazasındaki seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik seçimi yaparak, banyonuzu daha etkileyici ve kullanışlı hâle getirebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Yükseklik Bilgi
160(2)
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
araması için 1 ürün bulundu.
 • Kampanyalı
  Sento Temizlik Gereçleri Boy Dolabı
  60868
  683158
  Sento Temizlik Gereçleri Boy Dolabı
  55 cm, Mat Antrasit, Sol
  Sento
  4.275,00 TL
  3.206,00 TL
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız