Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Temizlik Gereçleri Dolapları

VitrA temizlik gereçleri dolapları, işlevsel kullanımı şıklık ve ferahlık ile birleştiriyor. Koleksiyondaki ürün çeşitliliği, kullanım ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmaya olanak tanıyor.

VitrA temizlik gereçleri dolapları, işlevsel kullanımı şıklık ve ferahlık ile birleştiriyor. Koleksiyondaki ürün çeşitliliği, kullanım ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmaya olanak tanıyor.

VitrA temizlik dolapları, temizlik malzemelerinin rahatlıkla saklanabileceği geniş alanlar yaratırken, görüntüsü ve tasarımıyla banyolara ferah bir atmosfer katıyor. Geniş boyutları, malzemeleri düzenli ve kolay biçimde depolamayı mümkün kılarken, renk seçenekleri ise ürünlerin farklı banyo tasarımlarıyla da yumuşak bir uyum yakalamasını sağlıyor. Koleksiyonda; kaşmir & metalik, mat krem gibi canlı ve açık renkler yer alıyor.

Kendine has tasarımıyla dikkat çeken VitrA koleksiyonundaki çeşitler, depolama ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanın yanı sıra pratik kullanım özellikleriyle de modern tasarım ve fonksiyonelliği başarılı biçimde birleştiriyor. Ayrıca termoform kaplamalı seçenekler sayesinde dolaplar suya dayanıklı hâle gelerek, uzun süreli kullanım ve dayanıklılık anlamında da güven veriyor.

Sağ ve sol kulp yönlerinin bulunduğu koleksiyon, farklı şekillerde konumlandırılabilecek ürünleri ideal biçimde kullanmak için gereken çeşitliliği sağlıyor.

Kullanışlılık, şıklık ve modern tasarım anlayışını birleştiren VitrA temizlik dolabı ürünleri, banyolarınıza canlılık getirmek için beğeninize sunuluyor. Siz de en yakın VitrA mağazasındaki seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik seçimi yaparak, banyonuzu daha etkileyici ve kullanışlı hâle getirebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 0 ürün bulundu.
  Üzgünüz fakat ile eşleşen bir sonuç bulunamadı.
   
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar