Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Hareketli Orta Üniteler

VitrA hareketli orta üniteler, banyo mobilyalarınızın tamamlayıcısı olarak size işlevsel çözümler sunar. Fonksiyonel nüanslarıyla hayatınızı kolaylaştırmaya yarayacak olan ürünleri çok farklı amaçlarla kullanma imkanınız mevcut. Modeller; alt dolap, kirli sepeti, üst modül ve benzeri seçeneklere sahiptir. Ürünlere havlularınızı yerleştirerek banyolarınızda özenli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tasarımları banyonuzdaki sabun, duş jeli, deterjan, bez, tuvalet ve benzeri ürünleri bir arada tutmak için de kullanabilirsiniz.

VitrA hareketli orta üniteler, banyo mobilyalarınızın tamamlayıcısı olarak size işlevsel çözümler sunar. Fonksiyonel nüanslarıyla hayatınızı kolaylaştırmaya yarayacak olan ürünleri çok farklı amaçlarla kullanma imkanınız mevcut. Modeller; alt dolap, kirli sepeti, üst modül ve benzeri seçeneklere sahiptir. Ürünlere havlularınızı yerleştirerek banyolarınızda özenli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tasarımları banyonuzdaki sabun, duş jeli, deterjan, bez, tuvalet ve benzeri ürünleri bir arada tutmak için de kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli ve şık dizaynlara sahip olan orta modeller, yaşamınızdaki dağınıklığın da önüne geçer.

Sadeliği ve şıklığı bir arada sunmayı başaran mobilyalar, banyonuza farklı bir atmosfer getirir. VitrA banyo üniteleri alanlarınızda zevkinizi ve seçimlerinizi yansıtmanıza destek sağlar. Son derece zarif ve modern detaylara sahip ürünlerin üzerini değişik tabaklar, aksesuarlar, sabunlar ve oda kokularıyla süsleme şansınız var. Ayakları tekerlekli olan modellerin, bu özellikleri sayesinde temizlik ya da herhangi bir sebeple yerlerini değiştirmeniz kolay olur.

Evinizin en önemli yaşam alanlarından olan banyolarınıza tam anlamıyla uyum sağlayan VitrA hareketli orta ünitelerin kapaklı ve kapaksız seçenekleri bulunur. Farklı ebat ve tasarımlarla size sunulan ürünler ince zevkinizi yansıtır. Doğal ahşaptan tasarlanan tasarımların birçoğu, geri dönüşümlü ve çevre dostu oluşlarıyla da fark yaratır. Modellerin taşınmaları, kurulumları ve sökülmeleri kolaydır. Ses ve ısı yalıtımı sağlayarak da yaşamınıza değer katan hareketli orta üniteler, size ve ailenize birçok açıdan fayda sunar. Ürünlere VitrA aracılığıyla sahip olabilir, banyolarınızın tarzına küçük bir dokunuşla farklılık katabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 2 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar