Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Üst Dolaplar

Banyolar için ölçülerden bağımsız alternatif saklama alanı yaratan VitrA üst dolaplar; bir serinin tamamlayıcısı olabileceği gibi, farklı renk ve tarzlardaki diğer banyo mobilyalarıyla da kombinlenebiliyor.

VitrA üst banyo dolabı, depolama yeri olarak farklı ebat, renk ve tasarımlar ile beğeninize sunuluyor. Alanınızın hacmine uygun, yer kaplayarak dar alan yaratmayacak ve çeşitli eşyalarınızı muhafaza etmeye yardımcı olacak ürünleri, dekorasyon tercihinize göre seçebilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlar sayesinde duş ürünleri, havlu, temizlik ve hijyen ürünü gibi birçok eşyanızı muhafaza edebilirsiniz.

Kullanışlı olmalarının yanı sıra göz zevkinize hitap eden teknik tasarımlara da sahip olan dolaplarla yaşam alanlarınızı genişletebilirsiniz. Termoform kaplamalı, garantili ürünlerle banyo gibi ıslak zeminlerinize ferah bir atmosfer katabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süreli kullanıma uygun oluşu ve kolaylıkla temizlenebilir yüzeyleri, pratik kullanım imkanı sağlıyor.

Farklı kapak, raf yapıları ve malzeme seçimleri ile yaşam alanlarına uyum sağlayacak olan ürünler, kişisel tercihlerinize göre fonksiyonel bir alan yaratmanıza yardımcı oluyor. Dolapların, banyo ve tuvaletlerde sağladığı geniş zemin görünümü ve eşyaların saklanması için gerekli alan sayesinde birçok eşyanızı rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Üst banyo dolabı seçenekleri arasından zemine, duvarın deseni ve rengine, farklı tasarım ayrıntılarına ve kişisel tercihinize uygun olanı seçerek en yakın VitrA mağazasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
araması için 3 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar