Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eczacıbaşı VitrA, sektörünün ihracat şampiyonu oldu!

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun VitrA markalı ürünlerinin dışsatımında görev alan Ekom Eczacıbaşı Dış Tic. A.Ş., seramik sağlık gereçleri ve kaplama malzemelerinde 2018’de en çok ihracat yapan şirket seçilerek iki büyük ödül almaya hak kazandı. Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’nin “2018 İhracat Şampiyonları Ödülleri” kapsamında, ihracatta üstün başarı gösteren şirketlere ödülleri törenle verildi. Düzenlenen törende, sektörünün ihracat şampiyonu Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun ödüllerini, Grup Başkanı Ali Aköz teslim aldı.

2018 verilerine göre Türkiye, seramik sağlık gereçlerinin üretim ve ihracatında Avrupa’da 1. ve dünyada 5. sırada yer alıyor. Kaplama malzemelerinin üretim ve ihracatında ise Avrupa’nın en büyük 3. ülkesi olan Türkiye, ihracatta dünyada 5. sırada bulunuyor. Banyo ve karo ürünlerinin toplamında Türkiye’de pazar lideri olan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektörünün ilk ihracatını yapan kurum olarak, cirosunun %80’ini Türkiye’nin dışındaki 75’in üzerinde ülkeden sağlıyor. Ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’sinden fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle birinci sırada yer alıyor.

Basın Odası
VitrA’nın en yeni porselen karo serilerinden Cardostone, Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından verilen Iconic Awards 2019: Innovative Architecture (İkonik Ödüller 2019 - Mimaride İnovasyon) kapsamında ödül almaya hak kazandı.
haberin devamını oku
Şehir hayatı, sunduğu pek çok olanağın yanı sıra, sağlıklı yaşama dair kaygıları da beraberinde getiriyor. Şehirli insanlar, sağlıklı yaşamak için maddi-manevi yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalıyor.
haberin devamını oku
VitrA, Studio karo koleksiyonuyla banyolara yeni bir boyut kazandırıyor. Studio’nun 33x100 cm boyutlarında hazırlanan karoları, moda ve kozmetik dünyasının vazgeçilmez renk ve dokularını endüstriyel çizgilerle yorumluyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar