Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Eczacıbaşı VitrA, sektörünün ihracat şampiyonu oldu!

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun VitrA markalı ürünlerinin dışsatımında görev alan Ekom Eczacıbaşı Dış Tic. A.Ş., seramik sağlık gereçleri ve kaplama malzemelerinde 2018’de en çok ihracat yapan şirket seçilerek iki büyük ödül almaya hak kazandı. Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’nin “2018 İhracat Şampiyonları Ödülleri” kapsamında, ihracatta üstün başarı gösteren şirketlere ödülleri törenle verildi. Düzenlenen törende, sektörünün ihracat şampiyonu Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun ödüllerini, Grup Başkanı Ali Aköz teslim aldı.

2018 verilerine göre Türkiye, seramik sağlık gereçlerinin üretim ve ihracatında Avrupa’da 1. ve dünyada 5. sırada yer alıyor. Kaplama malzemelerinin üretim ve ihracatında ise Avrupa’nın en büyük 3. ülkesi olan Türkiye, ihracatta dünyada 5. sırada bulunuyor. Banyo ve karo ürünlerinin toplamında Türkiye’de pazar lideri olan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektörünün ilk ihracatını yapan kurum olarak, cirosunun %80’ini Türkiye’nin dışındaki 75’in üzerinde ülkeden sağlıyor. Ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’sinden fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle birinci sırada yer alıyor.

Basın Odası
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA, inovasyon merkezinde geliştirdiği yeni nesil pisuvarlarla, ortak kullanım alanları için hijyenik ve tasarruflu bir alternatif sunuyor.
haberin devamını oku
Banyolar beyaza meydan okuyor. Güvenli tasarım algısıyla bugüne kadar banyoların hakim rengi olarak öne çıkan beyazın yanı sıra, rengarenk yüzeyler de artık banyolarda daha fazla tercih ediliyor.
haberin devamını oku
VitrA’nın dış mekanlardaki zeminler için geliştirdiği 20 mm karo sistemi, yaz - kış fark etmeksizin dayanıklı yüzey alternatifleri sunuyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız