Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Eczacıbaşı VitrA’ya Çevre Hizmet Ödülü

Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından verilen “Çevre Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 22.si düzenlenen ödüller kapsamında, Türkiye ölçeğinde değerlendirilen özel sektör kuruluşları arasında Eczacıbaşı Yapı Gereçleri ödül almaya hak kazandı. 3 Mayıs 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen törende, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin ödülünü İSG ve Çevre Müdürü Erkan Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya’dan aldı.

Çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunanlara verilen ödüllerin sahipleri, Ulusal Danışma Kurulu, Mühendislik Fakültesi ve AKÇAM Yönetim Kurullarının değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri; üretim, tasarım ve yönetim felsefesi Blue Life ve bu yaklaşım çerçevesinde VitrA’nın Bozüyük tesislerinde seramik atıklarının alternatif hammadde olarak kullanılmasını sağlayan projesiyle ödüle layık görüldü. Proje kapsamında,“bulunması gereken yerde bulunmayan değerli madde” yaklaşımıyla yönetilen ömrünü tamamlamış alçı kalıp, tehlikesiz atık su arıtma çıkışı çamuru, ıskarta seramik gibi atıklar, seramik, karo ve çimento fabrikaları için alternatif hammaddeye dönüştürülüyor.

Basın Odası
VitrA’nın dış mekanlardaki zeminler için geliştirdiği 20 mm karo sistemi, yaz - kış fark etmeksizin dayanıklı yüzey alternatifleri sunuyor.
haberin devamını oku
VitrA, iki çevrimiçi uygulamayla tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor ve kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.
haberin devamını oku
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, VitrA sponsorluğunda ve Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen 5. İstanbul Tasarım Bienali, pandemi önlemleri kapsamında farklı formatları bir araya getiren yeni yapısıyla 15 Ekim’de başlıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar