Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eczacıbaşı VitrA’ya Çevre Hizmet Ödülü

Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından verilen “Çevre Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 22.si düzenlenen ödüller kapsamında, Türkiye ölçeğinde değerlendirilen özel sektör kuruluşları arasında Eczacıbaşı Yapı Gereçleri ödül almaya hak kazandı. 3 Mayıs 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen törende, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin ödülünü İSG ve Çevre Müdürü Erkan Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya’dan aldı.

Çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunanlara verilen ödüllerin sahipleri, Ulusal Danışma Kurulu, Mühendislik Fakültesi ve AKÇAM Yönetim Kurullarının değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri; üretim, tasarım ve yönetim felsefesi Blue Life ve bu yaklaşım çerçevesinde VitrA’nın Bozüyük tesislerinde seramik atıklarının alternatif hammadde olarak kullanılmasını sağlayan projesiyle ödüle layık görüldü. Proje kapsamında,“bulunması gereken yerde bulunmayan değerli madde” yaklaşımıyla yönetilen ömrünü tamamlamış alçı kalıp, tehlikesiz atık su arıtma çıkışı çamuru, ıskarta seramik gibi atıklar, seramik, karo ve çimento fabrikaları için alternatif hammaddeye dönüştürülüyor.

Basın Odası
VitrA'nın yeni banyo koleksiyonu Integra, geniş ürün gamı, alternatif ölçü seçenekleri ve akıllı saklama alanı çözümleriyle banyoları ferahlatıyor.
haberin devamını oku
“İşin cinsiyeti olmaz, ustası olur!” söylemiyle geçtiğimiz yıl başlayan Kadın Ustalar projesi, kadınları 50 farklı iş kolunda mesleki yeterlilik belgesi sahibi yapmayı hedefliyor. Ülkemizdeki kadın istihdamını artırmak amacıyla başlatılan kadın ustalar hareketine VitrA da katıldı.
haberin devamını oku
Mimari projeleri iş birlikçi bir modele dönüştürerek inşaat sürecini kısaltmayı ve maliyetleri düşürmeyi sağlayan BIM için hazırlanan terimler sözlüğünün Türkçe versiyonu, VitrA’nın katkılarıyla b. kitap tarafından hazırlandı.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar