Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eczacıbaşı VitrA’ya Çevre Hizmet Ödülü

Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından verilen “Çevre Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 22.si düzenlenen ödüller kapsamında, Türkiye ölçeğinde değerlendirilen özel sektör kuruluşları arasında Eczacıbaşı Yapı Gereçleri ödül almaya hak kazandı. 3 Mayıs 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen törende, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin ödülünü İSG ve Çevre Müdürü Erkan Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya’dan aldı.

Çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunanlara verilen ödüllerin sahipleri, Ulusal Danışma Kurulu, Mühendislik Fakültesi ve AKÇAM Yönetim Kurullarının değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri; üretim, tasarım ve yönetim felsefesi Blue Life ve bu yaklaşım çerçevesinde VitrA’nın Bozüyük tesislerinde seramik atıklarının alternatif hammadde olarak kullanılmasını sağlayan projesiyle ödüle layık görüldü. Proje kapsamında,“bulunması gereken yerde bulunmayan değerli madde” yaklaşımıyla yönetilen ömrünü tamamlamış alçı kalıp, tehlikesiz atık su arıtma çıkışı çamuru, ıskarta seramik gibi atıklar, seramik, karo ve çimento fabrikaları için alternatif hammaddeye dönüştürülüyor.

Basın Odası
VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 112 noktada 31 Ekim’e kadar sürecek sonbahar kampanyasında, banyo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor.
haberin devamını oku
Sektörünün ilk seramik fabrikası ile ArGe merkezini kuran ve ilk ihracatına imza atan VitrA, Bozüyük’te faaliyete geçirdiği yeni nesil tesisiyle seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesini 5,6 milyon adete yükseltti.
haberin devamını oku
VitrA’nın Sento koleksiyonu, her banyonun ihtiyacına özel pratik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Banyo mekanını daha sıcak ve daha düzenli hale getiren zengin seçenekleriyle, her banyoya özel çözüm sağlıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar