Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eczacıbaşı VitrA’ya Çevre Hizmet Ödülü

Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından verilen “Çevre Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 22.si düzenlenen ödüller kapsamında, Türkiye ölçeğinde değerlendirilen özel sektör kuruluşları arasında Eczacıbaşı Yapı Gereçleri ödül almaya hak kazandı. 3 Mayıs 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen törende, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin ödülünü İSG ve Çevre Müdürü Erkan Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya’dan aldı.

Çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunanlara verilen ödüllerin sahipleri, Ulusal Danışma Kurulu, Mühendislik Fakültesi ve AKÇAM Yönetim Kurullarının değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri; üretim, tasarım ve yönetim felsefesi Blue Life ve bu yaklaşım çerçevesinde VitrA’nın Bozüyük tesislerinde seramik atıklarının alternatif hammadde olarak kullanılmasını sağlayan projesiyle ödüle layık görüldü. Proje kapsamında,“bulunması gereken yerde bulunmayan değerli madde” yaklaşımıyla yönetilen ömrünü tamamlamış alçı kalıp, tehlikesiz atık su arıtma çıkışı çamuru, ıskarta seramik gibi atıklar, seramik, karo ve çimento fabrikaları için alternatif hammaddeye dönüştürülüyor.

Basın Odası
Dünyanın en büyük heykel parklarından YSP’te mart sonunda açılan yeni ziyaretçi merkezi The Weston’ın mimarları Fergus Feilden ve Edmund Fowles, 22 Mayıs’ta VitrA’nın RIBA iş birliğiyle düzenlediği konuşma dizisine konuk olacak.
haberin devamını oku
Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından verilen “Çevre Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 22.si düzenlenen ödüller kapsamında, Türkiye ölçeğinde değerlendirilen özel sektör kuruluşları arasında Eczacıbaşı Yapı Gereçleri ödül almaya hak kazandı.
haberin devamını oku
Banyo tasarımında bütünsellik arayanlara, VitrA bir sürprizle cevap veriyor. VitrA’nın banyo koleksiyonlarıyla uyumlu armatür ve aksesuarlardan oluşan Origin serisi, 4 farklı ebat ve renk seçeneğiyle banyoların havasını değiştiriyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar