Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kaymayan Zeminler İçin

VitrA, özellikle SPA ve havuzlarda, kaymayan zeminler yaratmak isteyenlere, PRO Color Aqua ve Poolwood adını verdiği karo serilerini öneriyor.

PRO Color Aqua, suyun hayat veren canlılığını karonun uzun ömürlü dayanıklılığıyla birleştiriyor. Suyun rahatlatıcı etkisini güçlendiren mavi ve turkuaz tonlarıyla öne çıkıyor. PRO Color Aqua, su ile mimarinin buluştuğu mekanlar için hijyenik, güvenli ve estetik bir kaplama çözümü sunuyor.

Poolwood, ağacın sıcaklık ve doğallığını, iç ve dış mekanlara taşıyor. Bej ve kızıl tonlarındaki ahşap parke görünümlü porselen karo serisi ile özellikle havuz çevresinde kaymazlık sağlarken, şık bir kullanım alanı da oluşturuyor.

Basın Odası
Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF Design Award 2020 ödülü aldı.
haberin devamını oku
VitrA, farklı doku ve renklerin birlikte güvenle kullanılabildiği yeni tasarım yaklaşımıyla yüzeyleri hareketlendiren sistemler sunuyor.
haberin devamını oku
VitrA’nın, Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirdiği Equal banyo koleksiyonu, tasarımda mükemmelliğin simgesi iF’in ardından, şimdi de EDIDA (Elle Deco International De-sign Awards) ödülüne layık görüldü
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar