Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kaymayan Zeminler İçin

VitrA, özellikle SPA ve havuzlarda, kaymayan zeminler yaratmak isteyenlere, PRO Color Aqua ve Poolwood adını verdiği karo serilerini öneriyor.

PRO Color Aqua, suyun hayat veren canlılığını karonun uzun ömürlü dayanıklılığıyla birleştiriyor. Suyun rahatlatıcı etkisini güçlendiren mavi ve turkuaz tonlarıyla öne çıkıyor. PRO Color Aqua, su ile mimarinin buluştuğu mekanlar için hijyenik, güvenli ve estetik bir kaplama çözümü sunuyor.

Poolwood, ağacın sıcaklık ve doğallığını, iç ve dış mekanlara taşıyor. Bej ve kızıl tonlarındaki ahşap parke görünümlü porselen karo serisi ile özellikle havuz çevresinde kaymazlık sağlarken, şık bir kullanım alanı da oluşturuyor.

Basın Odası
VitrA’nın İngiltere’de düzenlediği konuşma dizisinin ikinci yılı, İskandinav rüzgarıyla başlayacak. RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, 2019-20 döneminde ilk olarak İskandinavya’dan tanınmış iki mimarlık pratiğini ağırlayacak.
haberin devamını oku
VitrA’nın lansmanını dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de yaptığı CementMix koleksiyonu, modern mimarinin önde gelen trendlerinden beton görünümüne karolarla hayat veriyor.
haberin devamını oku
VitrA, Integra banyo koleksiyonuyla oteller için ferah bir alternatif sunuyor. Integra, geniş ürün gamı ve alternatif ölçü seçenekleriyle banyoları ferahlatıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar