Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Kumanda panellerinde ekstra hijyen

Gömme rezervuarlar giderek daha fazla tercih ediliyor. Günde ortalama 6-7 kez tuvalete gittiğimize göre, kumanda panellerine heryıl en az 2 bin kez elimizi değdiriyoruz. Peki ama dokunduğumuz kumanda panelleri yeterince temiz, hatta hijyenik mi?

Kumanda panelleri, gömme rezervuarların yalnız görünen değil, dokunulan kısmını da oluşturuyor. Günde ortalama 6-7 kez tuvalete gidildiği düşünüldüğünde, bir kişi yılda en az 2 bin kez kumanda panellerine dokunuyor. VitrA’nın geliştirdiği özel sprey solüsyon, üretim aşamasında kumanda panelinin mat krom kaplaması üzerine uygulanıyor ve  bakterilerin yaşamasını engelleyerek hijyenik bir yüzey oluşturuyor. Patenti VitrA’ya ait sprey, parmak izi kalmasını önlediğinden, temizlik kolaylığı da sağlıyor. VitrA’nın ekstra hijyenik kumanda panellerine sahip olmak için, satın alma sırasında bu özelliğin seçilmesi yeterli oluyor.

Basın Odası
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 12. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu.
haberin devamını oku
VitrA, online etkinlik olarak düzenlediği tasarımcı buluşmalarının üçüncüsünde, Arik Levy ve Terri Pecora’nın ardından mimar ve tasarımcı Claudio Bellini’yi ağırlayacak.
haberin devamını oku
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA, inovasyon merkezinde geliştirdiği yeni nesil pisuvarlarla, ortak kullanım alanları için hijyenik ve tasarruflu bir alternatif sunuyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız