Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kumanda panellerinde ekstra hijyen

Gömme rezervuarlar giderek daha fazla tercih ediliyor. Günde ortalama 6-7 kez tuvalete gittiğimize göre, kumanda panellerine heryıl en az 2 bin kez elimizi değdiriyoruz. Peki ama dokunduğumuz kumanda panelleri yeterince temiz, hatta hijyenik mi?

Kumanda panelleri, gömme rezervuarların yalnız görünen değil, dokunulan kısmını da oluşturuyor. Günde ortalama 6-7 kez tuvalete gidildiği düşünüldüğünde, bir kişi yılda en az 2 bin kez kumanda panellerine dokunuyor. VitrA’nın geliştirdiği özel sprey solüsyon, üretim aşamasında kumanda panelinin mat krom kaplaması üzerine uygulanıyor ve  bakterilerin yaşamasını engelleyerek hijyenik bir yüzey oluşturuyor. Patenti VitrA’ya ait sprey, parmak izi kalmasını önlediğinden, temizlik kolaylığı da sağlıyor. VitrA’nın ekstra hijyenik kumanda panellerine sahip olmak için, satın alma sırasında bu özelliğin seçilmesi yeterli oluyor.

Basın Odası
Fransız tasarımcı Christophe Pillet’nin VitrA için tasarladığı Memoria banyo koleksiyonu; metalik gri ve mat amerikan ceviz renk seçenekleriyle banyonuzu şıklaştırıyor.
haberin devamını oku
VitrA, 1950’den beri düzenlenen ve dünyanın en eski ve en saygın tasarım yarışmaları arasında yer alan Good Design’dan 4 yeni ödül aldı. Yeni ödüllerle birlikte, VitrA’nın bugüne kadar aldığı Good Design ödüllerinin sayısı 37’ye yükseldi.
haberin devamını oku
VitrA’nın İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü RIBA iş birliğiyle düzenlediği konuşma dizisinin Mart ayındaki konuğu Ben van Berkel olacak. Amsterdam, Şanghay, Hong Kong ve Frankfurt ofisleriyle uluslararası sınırları zorlayan mimarlık şirketi UNStudio’nun kurucularından van Berkel, 3 Mart’ta Uniq İstanbul’da sahne alacak.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar