Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Renkli, Trendy ve Modüler: VitrA Pro Color MOOD

VitrA’nın, renklerin mükemmel uyumunu yansıtan PRO Color koleksiyonunda yer alan MOOD serisi, güncel trendler ve moda renklerden ilham alıyor. Farklı atmosferlere sahip modern mekanlar yaratılmasına olanak tanıyan MOOD’un modüler yapısı, çeşitli büyüklüklerdeki tasarımların bir bütünlük içinde hayata geçirilmesini sağlıyor.

Renklerin Dünyası: VitrA PRO Color

VitrA’nın PRO Color koleksiyonu; dünyayı canlandıran, yaşamı çeşitlendiren, mekanlara anlam ve değer katan renkler düşünülerek tasarlandı. Mimar ve iç mimarlara ilham vermeyi hedefleyen koleksiyon, renklerin mükemmel uyumunu ve yarattığı etkileri 4 farklı seriyle sunuyor: Ana renklerden oluşan BASIC, havuz ve SPA için tercih edilen mavi ve turkuaz tonların yer aldığı AQUA, bej ve gri gibi en çok tercih edilen nötr renklerin bulunduğu NEUTRAL, ilhamını güncel trendlerden ve moda renklerden alan MOOD. VitrA PRO Color, 38 renk seçeneğine ve renk gruplarının oluşturduğu yüzlerce kombinasyona sahip.

Basın Odası
VitrA’nın İngiltere’de düzenlediği konuşma dizisinin ikinci yılı, İskandinav rüzgarıyla başlayacak. RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, 2019-20 döneminde ilk olarak İskandinavya’dan tanınmış iki mimarlık pratiğini ağırlayacak.
haberin devamını oku
VitrA’nın lansmanını dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de yaptığı CementMix koleksiyonu, modern mimarinin önde gelen trendlerinden beton görünümüne karolarla hayat veriyor.
haberin devamını oku
VitrA, Integra banyo koleksiyonuyla oteller için ferah bir alternatif sunuyor. Integra, geniş ürün gamı ve alternatif ölçü seçenekleriyle banyoları ferahlatıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar