Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Renkli, Trendy ve Modüler: VitrA Pro Color MOOD

VitrA’nın, renklerin mükemmel uyumunu yansıtan PRO Color koleksiyonunda yer alan MOOD serisi, güncel trendler ve moda renklerden ilham alıyor. Farklı atmosferlere sahip modern mekanlar yaratılmasına olanak tanıyan MOOD’un modüler yapısı, çeşitli büyüklüklerdeki tasarımların bir bütünlük içinde hayata geçirilmesini sağlıyor.

Renklerin Dünyası: VitrA PRO Color

VitrA’nın PRO Color koleksiyonu; dünyayı canlandıran, yaşamı çeşitlendiren, mekanlara anlam ve değer katan renkler düşünülerek tasarlandı. Mimar ve iç mimarlara ilham vermeyi hedefleyen koleksiyon, renklerin mükemmel uyumunu ve yarattığı etkileri 4 farklı seriyle sunuyor: Ana renklerden oluşan BASIC, havuz ve SPA için tercih edilen mavi ve turkuaz tonların yer aldığı AQUA, bej ve gri gibi en çok tercih edilen nötr renklerin bulunduğu NEUTRAL, ilhamını güncel trendlerden ve moda renklerden alan MOOD. VitrA PRO Color, 38 renk seçeneğine ve renk gruplarının oluşturduğu yüzlerce kombinasyona sahip.

Basın Odası
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, VitrA sponsorluğunda ve Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen 5. İstanbul Tasarım Bienali, pandemi önlemleri kapsamında farklı formatları bir araya getiren yeni yapısıyla 15 Ekim’de başlıyor.
haberin devamını oku
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA ve armatür sektörünün lideri Artema, Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) tam not aldı.
haberin devamını oku
VitrA, çocuklara özel bir banyo koleksiyonu tasarladı. Sento Çocuk koleksiyonu, VitrA İnovasyon Merkezi’ndeki Ergonomi Laboratuvarı’nda yürütülen test çalışmalarıyla, 3-4 ve 5-6 yaş grubundakilerin cinsiyet, boy, kilo ve diz yükseklikleri dikkate alınarak geliştirildi
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar