Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA, yenilikçi ürünlerini Architect@Work’te sergiledi.

VitrA, yenilik odaklı yaklaşımıyla diğer sektörel organizasyonlardan farklılaşan ve Avrupa’da büyük başarı kazanan Architect@Work’e 2. kez katıldı. Mimar, iç mimar ve tasarımcıları yeni malzemelerle buluşturmak hedefiyle 14 ülkede 25 farklı şehirde hayata geçirilen etkinlik, bu yıl İstanbul’da 3. kez düzenlendi. Yalnızca mimar ve iç mimarlardan oluşan seçici kurulun onayından geçen inovatif ürünlerin sergilendiği organizasyon, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

VitrA, kapsamlı bir yan etkinlik programıyla zenginleştirilen Architect@Work’te, karo ve banyo ürünlerini sergilediği 2 stantla yer aldı. Dünya lansmanı İtalya’nın tasarım ve yaratıcılık başkenti Milano’daki Salone fuarında yapılan Terri Pecora imzalı VitrA Plural koleksiyonu, profesyonellerin beğenisini kazandı. VitrA’nın karolarını ise doğallıktan vazgeçmeyenlere hitap eden PRO Nature ahşap dokulu porselen koleksiyonlar temsil etti.

Basın Odası
VitrA’nın, İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü RIBA iş birliğiyle düzenlediği konuşma dizisi kapsamında 11 Şubat’ta Mass Design Group konuk edilecek.
haberin devamını oku
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, VitrA ve Artema markalarının en yeni ürünlerini, her zaman olduğu gibi ilk kez 5-9 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen Unicera’daki standında sergiledi. Banyo gereçlerinden karoya, armatürlerden yıkanma alanlarına, zengin bir yelpazenin sunulduğu stant, son 2 yıldır olduğu gibi yine konteynerler kullanılarak tasarlandı.
haberin devamını oku
Banyo Çözümleri Banyo Koleksiyonları PLURAL Lüksün yeni tanımı: Hayatı paylaşmak Terri Pecora ve VitrA Tasarım Ekibi iş birliğiyle tasarlanan VitrA Plural koleksiyonu, ortak banyo alanlarındaki ritüellerin mirasından esinlenerek
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar