Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
VitrA, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’ye, beton ve ahşap görünümlü karolarla damga vurdu!

VitrA, 23-27 Eylül 2019 tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde düzenlenen Cersaie fuarına bu yıl 16. kez katıldı. Dünyanın en büyük seramik fuarındaki 200 metrekarelik standında VitrA, sektör profesyonelleriyle buluşarak en yeni karo koleksiyonlarını tanıttı. VitrA, 2003’ten bu yana düzenli olarak yer aldığı Cersaie’ye, beton ve ahşap görünümlü karo koleksiyonlarıyla damga vurdu. Mimaride kullanılan malzemeleri renk, doku ve desenlerlerle yorumlayan koleksiyonlar, CementMix ve Wood adlarıyla beğeniye sunuldu.

VitrA’nın diğer karo sistemleriyle uyumlu CementMix koleksiyonu, modern mimarinin önde gelen trendlerinden beton görünümüne karolarla hayata veriyor. İlham veren sıcak bir minimalizm sunan koleksiyon, geleneksel beton rengini, modern toprak tonlarıyla uyumlu sıcak bir doku paletinde yumuşatıyor. Terazzo desenlerini, geometrik çizgiler, doğal taş ve renkli mermer yongalarıyla yeniden yorumluyor.

Betonun farklı katmanlarını sıcak ve soğuk renk seçenekleriyle 6 tonda yorumlayan CementMix; Fine, Micro ve Flake serileriyle, zemin ve duvarlarda endüstriyel tasarıma yeni bir boyut getiriyor. Sıva ve duvar kağıdı dokusunu yansıtan CementMix Fine, betonu en minimal ve sade haliyle yorumlarken, CementMix Micro, çakıl taşı parçalarıyla sakin beton görüntüsünü hareketlendiriyor ve doğal bir etki yaratıyor. Geleneksel Terrazo desenlerini, modern endüstriyel tasarım öğeleriyle yeniden yorumlayan CementMix Flake ise modern geometrik desenler, doğal taş ve mermer parçalarıyla zenginleştirilmiş üç farklı yorum sunuyor.

Doğadan ve organik ağaç desenlerinden ilham alan Wood koleksiyonu, mimari ve iç tasarımdaki geleneksel ahşap kavramını yeniden yorumluyor. Yeni karo sistemi, 400’e yakın türüyle farklı coğrafyalarda, farklı mimari ihtiyaçlara ve tasarım çözümlerine cevap verebilecek çeşitlilik, karakter ve dayanıklılıkta olan meşeden esinleniyor. Meşenin estetiği, yeni desenlerle ve üç yeni koleksiyonda yer alan kent görünümüyle yeniden tanımlanıyor: Oakland, Craft ve Urbanwood.

Dört tonda hazırlanan Oakland, en doğal meşe formundan esinleniyor. Doğanın zamana meydan okuyan güzelliğini temsil eden Oakland koleksiyonu 7,5 x 30 cm boyutlarında mini karolar ve dış mekanda kullanmaya uygun kaymaz bir yüzey sunuyor. Sofistike bir görünüm sağlayan Craft koleksiyonunda, özenle seçilmiş desenleri ve beş renk seçeneğiyle, yeni ürün yelpazesinde dış mekan kullanımı için özel olarak geliştirilen 20 mm’lik karolar bulunuyor. Urbanwood, İskandinav meşesinin sadeliğini beton yüzey dokularıyla birleştiriyor. Endüstriyel bir estetik oluşturmak için yenilikçi teknolojiyi kullanan koleksiyon, geleneksel meşe ağacını çağdaş bir dokuya dönüştürüyor.

Basın Odası
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA’nın inovasyon merkezinde geliştirilen temassız taharet musluğu, banyoda özellikle de toplu kullanım alanlarında hijyene yeni bir boyut getiriyor.
haberin devamını oku
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 12. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu.
haberin devamını oku
VitrA, online etkinlik olarak düzenlediği tasarımcı buluşmalarının üçüncüsünde, Arik Levy ve Terri Pecora’nın ardından mimar ve tasarımcı Claudio Bellini’yi ağırlayacak.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız