Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA ve Claudio Bellini iş birliğine bir ödül de EDIDA’dan!

VitrA’nın 14. EDIDA ödülü, Equal banyo koleksiyonuna geldi.

VitrA’nın, Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirdiği Equal banyo koleksiyonu, tasarımda mükemmelliğin simgesi iF’in ardından, şimdi de EDIDA (Elle Deco International Design Awards) ödülüne layık görüldü. Kısa bir süre önce Good Design ödülü de alan VitrA Equal, 25 ülkede yayınlanan Elle Decoration dergisinin editörleri arasında yapılan oylamayla, banyo kategorisinde birincilik ödülü almaya hak kazandı.

VitrA bugüne kadar 14 kez EDIDA ödülünü almaya hak kazandı. Ross Lovegrove’un imzasını taşıyan İstanbul (2007) ve Freedom (2009) banyo koleksiyonlarının yanı sıra, Matteo Thun'un Water Jewels (2008) koleksiyonu EDIDA ödülüne layık görülmüştü. Sebastian Conran’ın geliştirdiği Eternity (2017) ve Terri Pecora iş birliğiyle tasarlanan Plural (2018) da VitrA’nın banyo kategorisinde EDIDA ödülü alan diğer koleksiyonları arasında yer alıyor.

Basın Odası
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, VitrA ve Artema markalarının en yeni ürünlerini, her yıl olduğu gibi ilk kez 10-14 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı UNICERA’daki standında sergiliyor.
haberin devamını oku
Arik Levy’nin VitrA Tasarım Ekibi iş birliğiyle tasarladığı Voyage, 130’dan fazla ögesiyle VitrA’nın en zengin koleksiyonu olarak öne çıkıyor. Banyoda geçirilen zamanı, yalnız fiziksel bir deneyim değil, beden ve zihnin buluştuğu bir zaman aralığı olarak tanımlayan koleksiyon, bireyin duygusal ve düşünsel yanını harekete geçiren ve iç huzura odaklanan bir mekan yaratıyor.
haberin devamını oku
Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF Design Award 2020 ödülü aldı.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar