Tarayıcınızı artık desteklemiyoruz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Eski Görünüme Dönmek için tıklayın.
VitrA, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’ye katılacak

  VitrA, 25-29 Eylül 2017 tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde düzenlenecek Cersaie fuarına katılacak. Dünyanın en büyük seramik fuarındaki 200 metrekarelik standında, sektör profesyonelleriyle buluşacak VitrA, mimar ve iç mimarlara ilham veren VitrA PRO koleksiyonundaki yenilikleri tanıtacak. Cersaie’de 2003’ten bu yana düzenli olarak yer alan VitrA; renklerden desenlere, yüzeylerden boyutlara, en yeni endüstriyel tasarım trendlerini karşılayan karo serilerini sergileyecek. 

  Cersaie 2017 
  25-29 Eylül 2017 | Bolonya, İtalya
  Salon: 36 | Stant: A38 – B43

  Basın Odası
  VitrA ve Artema markalarının üreticisi Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.’nin (EYAP) yeni Genel Müdürü, aynı kuruluşta Pazarlama Direktörü olarak çalışan Ferit Erin oldu. Eczacıbaşı Topluluğu’na 2009’da katılan Erin, yeni görevine 1 Temmuz 2018 tarihinde başladı.
  haberin devamını oku
  Yeni VitrA Suadiye mağazası, Bağdat Caddesi’nde sağ kalan nadide tarihi eserlerden birinde, Cavit Paşa Köşkü’nde hizmet vermeye başladı.
  haberin devamını oku
  VitrA’nın PRO Nature ahşap görünümlü porselen karo koleksiyonları, doğanın huzurunu ve ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyor. Rölyefli, mat ya da budaklı tasarlanan koleksiyonlar, ahşap tutkunları için şık ve sıcak mekanlar yaratıyor.
  haberin devamını oku

  Sana Uygun Ürünü Bul

  Hemen Başla
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir