Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’dan geleneksel sonbahar kampanyası

VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 112 noktada 31 Ekim’e kadar sürecek sonbahar kampanyasında, banyo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya için artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak hazırlanan interaktif broşür aracılığıyla, tüketiciler kod bulunan sayfaları taratarak ürünleri renk alternatifleriyle birlikte 3 boyutlu olarak görüntüleyebiliyor. Böylece ürünlerin kendi banyolarında nasıl görüneceğini önceden deneyimleyebiliyor.

VitrA’nın sonbahar kampanyası kapsamında yer alan tüm banyo mobilyaları ve V-care klozetlerde, 30 Kasım’a kadar ücretsiz montaj olanağı bulunuyor. KDV dahil en az 15 bin TL tutarında banyo ürünü satın alanlar da altyapı hizmeti hariç, ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Termostatik bataryalara özel 39 TL montaj ücretinin sunulduğu kampanya kapsamında, Yapı Kredi World kredi kartı sahipleri 12 taksitle ödeme yapabiliyor.

Basın Odası
VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 112 noktada 31 Ekim’e kadar sürecek sonbahar kampanyasında, banyo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor.
haberin devamını oku
Sektörünün ilk seramik fabrikası ile ArGe merkezini kuran ve ilk ihracatına imza atan VitrA, Bozüyük’te faaliyete geçirdiği yeni nesil tesisiyle seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesini 5,6 milyon adete yükseltti.
haberin devamını oku
VitrA’nın Sento koleksiyonu, her banyonun ihtiyacına özel pratik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Banyo mekanını daha sıcak ve daha düzenli hale getiren zengin seçenekleriyle, her banyoya özel çözüm sağlıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar