Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’dan geleneksel sonbahar kampanyası

VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 112 noktada 31 Ekim’e kadar sürecek sonbahar kampanyasında, banyo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya için artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak hazırlanan interaktif broşür aracılığıyla, tüketiciler kod bulunan sayfaları taratarak ürünleri renk alternatifleriyle birlikte 3 boyutlu olarak görüntüleyebiliyor. Böylece ürünlerin kendi banyolarında nasıl görüneceğini önceden deneyimleyebiliyor.

VitrA’nın sonbahar kampanyası kapsamında yer alan tüm banyo mobilyaları ve V-care klozetlerde, 30 Kasım’a kadar ücretsiz montaj olanağı bulunuyor. KDV dahil en az 15 bin TL tutarında banyo ürünü satın alanlar da altyapı hizmeti hariç, ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Termostatik bataryalara özel 39 TL montaj ücretinin sunulduğu kampanya kapsamında, Yapı Kredi World kredi kartı sahipleri 12 taksitle ödeme yapabiliyor.

Basın Odası
VitrA, farklı doku ve renklerin birlikte güvenle kullanılabildiği yeni tasarım yaklaşımıyla yüzeyleri hareketlendiren sistemler sunuyor.
haberin devamını oku
VitrA’nın, Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirdiği Equal banyo koleksiyonu, tasarımda mükemmelliğin simgesi iF’in ardından, şimdi de EDIDA (Elle Deco International De-sign Awards) ödülüne layık görüldü
haberin devamını oku
Ünlü Fransız tasarımcı Christophe Pillet’nin VitrA için tasarladığı Memoria armatür koleksiyonu, Red Dot ödüllü şık lavabo bataryalarıyla dikkat çekiyor
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar