Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
VitrA’dan sağlıklı banyolar

Şehir hayatı, sunduğu pek çok olanağın yanı sıra, sağlıklı yaşama dair kaygıları da beraberinde getiriyor. Şehirli insanlar, sağlıklı yaşamak için maddi-manevi yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalıyor. Şehir hayatının nispeten daha korunaklı olduğu düşünülse de örneğin banyoda geçirilen birkaç dakika, bir insanın hayatını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Banyo temizliğinde kullanılan güçlü kimyasallar ise günlük hayatta temas edilebilen en kanserojen maddeler olarak öne çıkıyor. Sağlıklı banyolar olmadan, sağlıklı yaşam için harcanan tüm çaba boşa gidebiliyor.

VitrA’nın tüm seramik sağlık gereçlerinde kullandığı iyon katkılı VitrA Hygiene yüzey teknolojisi, sağlıklı banyolar tasarlanmasına olanak tanıyor. VitrA markalı tüm klozet ve lavabolarda ek ücret ödemeden sahip olunan teknoloji, seramik ürünlerde zararlı bakterilerin oluşumunu %99,9’a kadar engelliyor.

Üretim sürecinde pişirilme öncesinde ürünün hem iç hem de dış yüzeylerini tamamen kaplayacak şekilde uygulanan VitrA Hygiene’in koruyucu gücü, seramik ürünlerin kullanım ömrü boyunca devam ediyor. Bakterilerin kolonileşmesini önleyen teknoloji, onların DNA ve RNA yapılarını bozarak zararlı bakterilerin yoğun kimyasal kullanımına gerek kalmadan yok olmasını sağlıyor. Banyolarda hijyenik bir ortam yaratarak insan sağlığını koruyor.

Kolay temizlik!

VitrA İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen VitrA Clean ise kir ve kirli suyu tutmayan hidrofobik (suyu sevmeyen!) yüzeyler yaratıyor. Su damlaları seramik yüzeyde cıva gibi hareket ederek tüm tortu ve kiri bünyesine alarak gidere götürüyor. Ücret farkıyla sahip olunabilen VitrA Clean yüzey kaplama teknolojisi sayesinde güçlü temizleyicilere ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla temizlik yapılabiliyor.

Basın Odası
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 12. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu.
haberin devamını oku
VitrA, online etkinlik olarak düzenlediği tasarımcı buluşmalarının üçüncüsünde, Arik Levy ve Terri Pecora’nın ardından mimar ve tasarımcı Claudio Bellini’yi ağırlayacak.
haberin devamını oku
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA, inovasyon merkezinde geliştirdiği yeni nesil pisuvarlarla, ortak kullanım alanları için hijyenik ve tasarruflu bir alternatif sunuyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız