Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’nın Yeni Karo Dünyası, Sektörün En Büyük Fuarı Cersaie’de Tanıtılacak

VitrA, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de, 2017 için hazırladığı yeni karolarını tanıtacak. 26-30 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde düzenlenecek fuarda, dünya seramik sektörünün en yeni ve iddialı ürünleri sergilenecek. VitrA, 2003’ten beri yer aldığı fuara, bu yıl 36. salondaki A38-B43 numaralı standıyla katılacak. 3 yeni seramik karo serisi ile en popüler 4 serisine eklediği yeni karoları ziyaretçilerle buluşturacak.

VitrA’nın 2017 koleksiyonundaki yeni seramik serileri arasında yer alan Tech-Slate, zengin antrasit ve gri renk tonlarını çarpıcı yüzey dokularıyla birlikte kullanma fırsatı sunan taş dokulu karolardan oluşuyor. Mixcrete, sahil kasabalarındaki evlerin rahatlatıcı, havadar ve neşeli atmosferini yansıtan bir seramik karo serisi. Meridien ise doğal taşı modern bir dokunuşla yeniden yorumlayarak, soğuk ve sakin renkleriyle, modası geçmeyecek mekanlar yaratıyor. VitrA’nın yeni ürünler ekleyerek zenginleştirdiği karo serileri ise şık ve sıcak mekanlar yaratan Pera ve Woodmix, sade ve zamansız mekanların gözdesi Metro, özgün ve modern olanı arayanların tutkusu British Stone.

Basın Odası
VitrA’nın İngiltere’de düzenlediği konuşma dizisinin ikinci yılı, İskandinav rüzgarıyla başlayacak. RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, 2019-20 döneminde ilk olarak İskandinavya’dan tanınmış iki mimarlık pratiğini ağırlayacak.
haberin devamını oku
VitrA’nın lansmanını dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de yaptığı CementMix koleksiyonu, modern mimarinin önde gelen trendlerinden beton görünümüne karolarla hayat veriyor.
haberin devamını oku
VitrA, Integra banyo koleksiyonuyla oteller için ferah bir alternatif sunuyor. Integra, geniş ürün gamı ve alternatif ölçü seçenekleriyle banyoları ferahlatıyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar