Basın Odası- VitrA Türkiye

VitrA’nın Yer Karolarına İnovasyon Ödülü

VitrA’nın Uptown ve Samba yer karoları, dünyanın prestijli ödüllerinden Interior Innovation Award 2014’ün sahibi oldu. Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen IMM fuarı kapsamında 2002 yılından beri verilen Interior Innovation Award, mobilya/dekorasyon sektörünün en inovatif ürünlerini seçiyor. Bu yıl, VitrA’nın büyük ebatlı porselen yer karosu Uptown, beton görünümüyle; Samba yer karosu ise meşe ve venge görünümüyle en inovatif ürün ödülüne layık görüldü.

VitrA, tasarımı teknolojiyle buluşturarak değer katan fonksiyonel ürünleriyle, geçtiğimiz yıl da 17 prestijli ödülün sahibi olmuştu.

VitrA’nın Uptown porselen yer karoları, beton görünümüyle, konutların yanı sıra ticari yapılarda ve dış cephede kullanılabiliyor. Krem, mink, beyaz ve koyu gri renk alternatifleriyle sunulan seri, kolay temizleniyor. 30x60’tan 75x150 santime kadar değişen boyut alternatifleriyle sunulan karolar, istenilen kombinlerin yaratılmasına olanak tanıyor.

VitrA’nın Samba porselen yer karoları, açık meşe ve venge renk seçenekleriyle sunuluyor. Kırmızı, sarı ve turkuvaz ana motif renklerine sahip Samba, doğal görünümüyle dikkat çekiyor.