Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’ya bahar geldi!

VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 111 noktada 8 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen bahar kampanyasında, banyo ve karo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. VitrA’nın banyo mobilyalarında ise %18 yerine %8 KDV avantajı bulunuyor.

Bahar kampanyası kapsamındaki tüm banyo mobilyaları ve V-care klozetlerde, ücretsiz montaj olanağı yer alıyor. KDV dahil en az 15 bin TL tutarında banyo ürünü satın alanlar da ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Termostatik bataryalara özel 39 TL montaj ücretinin sunulduğu kampanya kapsamında, Bonus kredi kartı sahipleri 12 taksitle ödeme yapabiliyor.

Basın Odası
İTÜ ve YTÜ öğrencilerinden oluşan Team Bosphorus, Solar Decathlon Africa 2019’dan 3 birincilikle döndü. Önerdikleri ReYard adlı sürdürülebilir konut projesiyle Nisan 2018’te finale kalan Team Bosphorus, projesini inşa etmeye hak kazan 20 takım arasına girdi.
haberin devamını oku
VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Vetro kumanda panelleri, cam malzemesiyle banyoya modern ve yalın bir görünüm kazandırıyor
haberin devamını oku
VitrA’nın Alman endüstriyel tasarım stüdyosu NOA iş birliğiyle geliştirdiV-Care Akıllı Klozet, kişiselleştirilebilen bir temizlik deneyimi sunuyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar