Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
VitrA’ya bahar geldi!

VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 111 noktada 8 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen bahar kampanyasında, banyo ve karo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. VitrA’nın banyo mobilyalarında ise %18 yerine %8 KDV avantajı bulunuyor.

Bahar kampanyası kapsamındaki tüm banyo mobilyaları ve V-care klozetlerde, ücretsiz montaj olanağı yer alıyor. KDV dahil en az 15 bin TL tutarında banyo ürünü satın alanlar da ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Termostatik bataryalara özel 39 TL montaj ücretinin sunulduğu kampanya kapsamında, Bonus kredi kartı sahipleri 12 taksitle ödeme yapabiliyor.

Basın Odası
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA, inovasyon merkezinde geliştirdiği yeni nesil pisuvarlarla, ortak kullanım alanları için hijyenik ve tasarruflu bir alternatif sunuyor.
haberin devamını oku
Banyolar beyaza meydan okuyor. Güvenli tasarım algısıyla bugüne kadar banyoların hakim rengi olarak öne çıkan beyazın yanı sıra, rengarenk yüzeyler de artık banyolarda daha fazla tercih ediliyor.
haberin devamını oku
VitrA’nın dış mekanlardaki zeminler için geliştirdiği 20 mm karo sistemi, yaz - kış fark etmeksizin dayanıklı yüzey alternatifleri sunuyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız