Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’ya bahar geldi!

VitrA mağazaları ve satış noktaları ile yetkili satıcılar olmak üzere Türkiye çapındaki 111 noktada 8 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen bahar kampanyasında, banyo ve karo ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. VitrA’nın banyo mobilyalarında ise %18 yerine %8 KDV avantajı bulunuyor.

Bahar kampanyası kapsamındaki tüm banyo mobilyaları ve V-care klozetlerde, ücretsiz montaj olanağı yer alıyor. KDV dahil en az 15 bin TL tutarında banyo ürünü satın alanlar da ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Termostatik bataryalara özel 39 TL montaj ücretinin sunulduğu kampanya kapsamında, Bonus kredi kartı sahipleri 12 taksitle ödeme yapabiliyor.

Basın Odası
VitrA’nın en yeni porselen karo serilerinden Cardostone, Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından verilen Iconic Awards 2019: Innovative Architecture (İkonik Ödüller 2019 - Mimaride İnovasyon) kapsamında ödül almaya hak kazandı.
haberin devamını oku
Şehir hayatı, sunduğu pek çok olanağın yanı sıra, sağlıklı yaşama dair kaygıları da beraberinde getiriyor. Şehirli insanlar, sağlıklı yaşamak için maddi-manevi yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalıyor.
haberin devamını oku
VitrA, Studio karo koleksiyonuyla banyolara yeni bir boyut kazandırıyor. Studio’nun 33x100 cm boyutlarında hazırlanan karoları, moda ve kozmetik dünyasının vazgeçilmez renk ve dokularını endüstriyel çizgilerle yorumluyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar