Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA’ya iki iF ödülü birden

Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF Design Award 2020 ödülü aldı.

Ürün ve tasarım kalitesi açısından dünya çapında mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen iF’ten VitrA’ya iki yeni ödül geldi. Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirilen ve geçtiğimiz yıl Good Design ödülüne layık görülen VitrA Equal banyo koleksiyonu, iF ödülünün sahibi oldu. Dünya çapında trend otoritesi olarak kabul edilen WGSN’nin Cersaie Fuarı için hazırladığı raporda trend belirleyiciler arasında gösterilen VitrA CementMix karo sistemi de iF’ten ödülle döndü.

1953’ten bu yana düzenlenen iF Design Award’a bu yıl 56 ülkeden 7.289 başvuru yapıldı. Ürünler; tasarım, endüstri ve mimari alanlarında uzman 78 kişilik uluslararası jüri tarafından, yenilikçilik, fonksiyonellik, estetik ve çevre sorumluluğu gibi kriterlerle değerlendirildi. VitrA’nın ürünleri ayrıca; EDIDA, Design Innovation, Design Plus, Good Design, Iconic Awards, Interior Innovation, PlusX, Red Dot ve Wallpaper gibi dünyaca ünlü tasarım ödüllerine sahip.

Basın Odası
Çok yönlü bir sanatçı, teknisyen, fotoğrafçı, tasarımcı ve video sanatçısı olan Arik Levy, VitrA Tasarım Ekibi ile birlikte çalışarak Voyage koleksiyonuna imza attı.
haberin devamını oku
Bozüyük’te üretilerek Almanya’ya ihraç edilen Eczacıbaşı VitrA markalı ürünler, Asya ve Avrupa kıtalarını kesintisiz olarak bağlayan Marmaray’dan geçen ilk yurt dışı yük treni seferiyle sevk ediliyor.
haberin devamını oku
Ürünlerini insan sağlığını düşünerek tasarlayan VitrA’nın inovasyon merkezinde geliştirilen özel yüzey kaplaması sayesinde, duvar karoları kendi kendini temizliyor.
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar