Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Duş Sistemleri

Klasik, modern ve dinamik tarzlara sahip duş kolonları banyolara seçkin bir hava katıyor. Duş kolonlarını, farklı inceliklerdeki duş başlıkları tamamlıyor. Pratik kullanımı ve kolay temizlenme özelliğiyle tercih edilen duş başlıkları, sabit ve sürgülü duş takımlarıyla tamamlanıyor.

Koleksiyonlarında estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunan VitrA, kullanıcıların hayallerindeki banyoya kavuşmalarını sağlamak adına özgün duş sistemleri tasarlanıyor. Şık tasarım detayları ve kullanım konforuyla dikkat çeken duş başlıkları, farklı tarzlardaki duş kolonlarıyla bütünlük sağlıyor.

Klasik tasarımların modern yorumlarının yanı sıra sade, şık ve dinamik duş üniteleri VitrA duş sistemleri koleksiyonunda öne çıkıyor. Kireçlenmeye karşı özel olarak geliştirilen duş başlıkları, pratik kullanımlarıyla konfor ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek detaylar barındırıyor. Duş keyfinizi üst seviyelere taşımak adına farklı fonksiyonlar sunan duş başlıkları ve el duşu takımları suyun akışını isteğinize göre kontrol etmenize imkan tanıyor.

VitrA'nın yerden tasarruf sağlayan yenilikçi duş sistemleri arasında her banyoya uygun seçenekler bulmak mümkün. Modern ve zamansız tasarımlarıyla duş kolonları, küvet ve teknelerin farklı yüzey dokularıyla uyum sağlayan çeşitlilikleriyle dikkat çekiyor. Paslanmaz çeliğin ışıltılarının yanı sıra bakırın nostaljik tınıları ve altının lüks parıltıları, duş kolonları koleksiyonunda yerini alıyor.

Banyo keyfinizi konfor ve şıklıkla buluşturmak için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, duş sistemleri modelleri içinden ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Renk Bilgi
Altın(10)
Krom(63)
Marka Bilgi
VitrA(21)
Artema(52)
SEÇİMLER
73 Ürün
araması için 0 ürün bulundu.
  Üzgünüz fakat ile eşleşen bir sonuç bulunamadı.
   
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar