Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Duş Başlıkları

Modern dekorasyonlarda zevkli ve estetik bir atmosfer yaratan VitrA, birbirinden şık duş başlığı modelleri ile banyo konseptlerini bütünlüyor. Şıklığı yaşam tarzına dönüştürenlerin tercihlerine yön veren zamansız tasarımlar, yenilikçi modelleri ile banyo kategorisinde estetik tutkunları ile buluşuyor. Modern ve zarif çizgilerin hakim olduğu koleksiyondaki ürünler, VitrA'nın kendine özgü şık tarzını her detayı ile dışa yansıtıyor. Dinamik hatları ve işlevsel özellikleri ile koleksi

Modern dekorasyonlarda zevkli ve estetik bir atmosfer yaratan VitrA, birbirinden şık duş başlığı modelleri ile banyo konseptlerini bütünlüyor. Şıklığı yaşam tarzına dönüştürenlerin tercihlerine yön veren zamansız tasarımlar, yenilikçi modelleri ile banyo kategorisinde estetik tutkunları ile buluşuyor. Modern ve zarif çizgilerin hakim olduğu koleksiyondaki ürünler, VitrA'nın kendine özgü şık tarzını her detayı ile dışa yansıtıyor.

Dinamik hatları ve işlevsel özellikleri ile koleksiyona canlılık kazandıran başlık çeşitleri, parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile öne çıkıyor. Kireçlenmeye karşı özel bileşimler kullanılarak üretilen başlıklar, kolay temizlenebilir olması ve pratik bir kullanım sunması sebebiyle cazibesini artırıyor. Dokusundaki kayganlığı ve parlaklığı uzun yıllar kaybetmeyen ürünlerin şıklığı ve ışıltısı yaşam alanlarınıza yansıyor.

Farklı renk seçeneklerinin sunulduğu banyo duş başlığı koleksiyonundaki krom ve altın renkli tasarımlar şıklığı ile göz kamaştırıyor. Son derece modern bir duruşa sahip kare tasarımlar, su akışını eşit ve dengeli bir şekilde sağlayarak konforlu bir deneyim yaşatıyor. Yuvarlak ve geniş hatlara sahip tasarımlarda ise klasik çizgiler uyum içinde modern detaylarla buluşuyor. Her modelin keyifli ve pratik bir deneyime davet ettiği koleksiyonda yer alan ürünler banyoların havasını değiştiriyor.

Gündelik yaşamın yorucu temposundan geriye kalan yorgunluğu, su ile birlikte ferahlığa dönüştüren VitrA'nın konforlu tasarımları, hem ruhunuzu ve hem de bedeninizi dinlendiriyor. Yaşam alanlarınızda yeni başlangıçlar yapma zamanının geldiğini düşünüyorsanız, şık ve zarif fikirler en yakın VitrA mağazalarında sizleri bekliyor.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMLER
49 Ürün
araması için 49 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:49 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar