Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

El Duşu Takımları

Yaşam alanlarınıza değer katan VitrA, zamansız tasarımları ile göz kamaştıran konseptler yaratmanıza yardımcı oluyor. Koleksiyonları ile hafızalarda kalıcı izler bırakan VitrA, duş sistemleri ile banyonuza yepyeni bir kimlik kazandırıyor. Estetiği ve şıklığı en zarif haliyle yaşam alanlarınıza taşıyan duş takımları işlevselliği ile cazibesini artırıyor. VitrA duş sistemleri koleksiyonunda yer alan el duşu takımlarındaki sanatsal çizgiler ve renk alternatifleri banyo dekorasyonlarında fark yaratıyor.

Yaşam alanlarınıza değer katan VitrA, zamansız tasarımları ile göz kamaştıran konseptler yaratmanıza yardımcı oluyor. Koleksiyonları ile hafızalarda kalıcı izler bırakan VitrA, duş sistemleri ile banyonuza yepyeni bir kimlik kazandırıyor. Estetiği ve şıklığı en zarif haliyle yaşam alanlarınıza taşıyan duş takımları işlevselliği ile cazibesini artırıyor. VitrA duş sistemleri koleksiyonunda yer alan el duşu takımlarındaki sanatsal çizgiler ve renk alternatifleri banyo dekorasyonlarında fark yaratıyor. Sabit ve sürgülü tasarımların yer aldığı koleksiyonda banyonuzun konseptine yön verecek duş seti seçenekleri sunuluyor.

Krom, bakır ve sarı renkli tasarımların öne çıktığı koleksiyonda yer alan el duşu takımları, paslanmaz nitelikli duş başlığı ve spiralden oluşuyor. Farklı su akış seçenekleri ile konforunuzu artıran duş takımı çeşitleri arasında, 3 fonksiyonlu tasarımlar işlevselliği ile göz dolduruyor. VitrA tasarım ekibinin hazırladığı koleksiyonda yer alan el duşu takımları, dinamik ve modern tarzı ile hayal gücünün sınırlarını zorluyor.

Klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için de son derece şık seçeneklerin yer aldığı koleksiyonda, hem yuvarlak hem de köşeli hatlara sahip tasarımlar yer alıyor. Temizliği ve bakımı son derece zahmetsiz olan el duşu takımları, ilk günkü ışıltısını hiçbir zaman kaybetmiyor. Uzun yıllar boyunca zevkle kullanabileceğiniz yenilikçi tasarımlar dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile yaşamınıza değer katıyor. Birbirinden şık takımlar, zarafeti yaşam alanlarınızla buluşturmanız için en yakın VitrA satış noktaları ve mağazalarında sizleri bekliyor.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
23 Ürün
araması için 23 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar