Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

İnovasyon

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, kurumsal stratejisinin temeline inovasyon konusunda etkin rol oynamayı, katma değerli ürün ve hizmet üretimine destek olmayı koyuyor. Bozüyük’teki VitrA İnovasyon Merkezi, hayal edilen ürünlerin, mimar ve tasarımcıların yaratıcılığını sınırlamadan gerçeğe dönüştürülmesine ortam sağlıyor. Dünyadaki gelişmeleri ve kurum içi önerileri takip ederek inovatif fikirleri zenginleştirmeyi ve artırmayı hedefleyen merkezde, Grubun tüm markalarının rekabet gücünü artıracak yeni ürün, malzeme, süreç ve teknolojiler araştırılıp hayata geçiriliyor.
2011'de kurulan VitrA İnovasyon Merkezi; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ArGe Merkezleri Performans Endeksi sonuçlarına göre, 4 yıl üst üste cam ve seramik sektörünün en başarılısı seçiliyor.

İnovasyon Merkezi
VitrA İnovasyon Merkezi, banyo ve seramik alanında yeni malzeme, süreç ve teknoloji araştıran, tasarlayan, geliştiren ve üreten bir merkezdir. İnovasyon odaklı kurum kültürünün gelişmesine olanak sağlayacak bir iklim yaratır. Yaptığı işbirlikleriyle, müşteri ve paydaşlarına yeni ufuklar açılmasına, sektörün rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunur. Açık iletişime, bilgi ve deneyim paylaşımına olanak tanıyan; yaratıcılığı, ortak akıl ve ekip çalışmasını teşvik eden bir eğitim merkezi sunar. Genç yeteneklere, inovasyon projelerini üretebilecekleri çalışma ortamını sağlar. Akademisyenlere sunduğu altyapıyla, teorik bilgilerin uygulamaya konulması için fırsat verir.
VitrA Teknolojileri
Evde hijyenin banyodan başladığını bilenler, VitrA’nın geliştirdiği akıllı teknolojileri tercih ediyor. VitrA, hijyenden ödün vermeyen çözümleriyle, banyoların temizliğini kolaylaştırıyor ve zaman kazandırıyor.
İnovasyon Merkezinden Haberler
İnovasyon Merkezinden Haberler
VitrA İnovasyon Merkezi, Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması kapsamında Geleceğin Mucitlerini ağırladı.
haberin devamını oku
VitrA İnovasyon Buluşmaları kapsamında Felsefeci, Senarist ve Stratejik Pazarlama Danışmanı olan Giovanni Lanzone 22-23 Mart 2012 tarihlerinde Vitra İnovasyon Merkezi'nde Seminer ve Çalıştay gerçekleştirmek için dinleyiciler ile buluştu.
haberin devamını oku
VitrA İnovasyon Buluşmaları kapsamında 5-6 Nisan 2012 tarihinde Tasarımcı Bibi Seck VitrA İnovasyon Merkezi'nde 2 gün üst üste hem söyleşi hem de çalıştay gerçekleştirmek için katılımcılar ile buluştu.
haberin devamını oku
VitrA İnovasyon Buluşmaları kapsamında 17.05.2012 tarihinde Dr. Geoff Crook VitrA İnovasyon Merkezi'nde dinleyiciler ile buluştu.
haberin devamını oku
VitrA İnovasyon Buluşmaları kapsamında 19.10.2012 tarihinde Gazeteci, 20’den fazla kitabın yazarı, Future Concept Lab kurucusu ve Domus Academy ile Milano’daki Politecnico’da öğretim üyesi olan Francesco Morace İstanbul Modern'de dinleyiciler ile buluştu.
haberin devamını oku
VitrA İnovasyon Buluşmaları kapsamında 05.07.2013 tarihinde Tasarımcı Ümit Ünal ve felsefeci Nurhan Keeler "Çağımızın Renkleri ve Yeni Çağda Kadınlar" başlıklı söyleşileri ile İstanbul Modern'de dinleyiciler ile buluştular.
haberin devamını oku
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar