Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sürdürülebilirlik
VitrA ve Artema, UN Global Compact, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği gibi gönüllü özel sektör platformlarında, geleceğe yön verenler arasında yer alıyor. Avrupa Seramik Sağlık Gereçleri Üreticileri Federasyonu (FECS), Avrupa Seramik Sanayicileri Birliği (Cerameunie), Banyo Üreticileri Derneği (BMA) gibi uluslararası platformların yönetim kurullarında yer alan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, ayrıca Türkiye Seramik Federasyonu (SERFED) ve İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) üyesi olarak sürdürülebilirlik konusunda öncü konumunu devam ettiriyor.
Tasarım Anlayışı
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin doğal kaynakları koruma sorumluluğu, konutlar ve toplu kullanım alanları için sunulan ürünlerin tasarımında başlıyor. VitrA ve Artema’nın tasarım anlayışının temelinde, geliştirilen pisuvar, klozet ve armatürlerde kullanılan suyun azaltılması, dolayısıyla kişi başına taze su kullanımı, elektrik tüketimi ve karbon salımında kritik oranlarda tasarruf sağlanması yer alıyor. Bu anlayışıyla tasarlanan ürünler, IF Design, Plus X Design ve Good Design gibi dünyaca ünlü ödüllere layık görülerek, uluslararası başarılar elde ediyor.
Üretim Anlayışı
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, hammaddenin bilinçli kullanımını ve doğaya geri dönüşümünü sağlayan teknoloji yatırımlarıyla, doğal kaynakları koruma sorumluluğunu, üretim aşamasında da gözetiyor. Kuruluş tüm tesislerinde sürekli geri dönüşüm sistemleri geliştirerek hammadde ve enerji kullanımlarındaki kaybı en aza indiriyor. Bu anlayışla geliştirilen projeler; İstanbul Sanayi Odası (ISO), Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ve Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) gibi kuruluşların ödüllerine, son olarak da AB Çevre Ödülü ve European Business Award for the Environment ödüllerine layık görülerek uluslararası başarılar elde ediyor.
Yönetim Anlayışı
Yönetimde, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve toplumsal çalışmalarımızda sürdürülebilirliği esas alıyoruz. Çalışanlarımıza su ve enerji üzerine eğitimler veriyor, birlikte çalıştığımız kurumların bu kavramlara olan yaklaşımlarına önem veriyoruz.
Üretim Sertifikaları
  • ISO 9001 Kalite Belgesi
  • ISO 14001 Çevre Belgesi
  • ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgesi
  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
Ürün Sertifikaları
  • NF
  • UPEC
  • CE
  • Ecolabel
  • Institut Bauen und Umwelt e.V.
  • EMAS
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar