Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlham Veren Fikirler
İlham Veren Fikirler eviniz için ideal çözümler sunan VitrA tarafından hazırlanmış tasarımlardır.
Suya yön veren tasarımlar artık hem üretim hem de kulanım sürecinde doğanın yanında, çevreci bir tavır sergiliyor. Geri dönüştürülebilir malzeme, dayanıklılık, su ve enerji tasarrufu derken çevre dostu tasarımlar gün be gün artıyor.
Yeni nesil banyolar kullanıcılarını şaşırtmaya ve şımartmaya devam ediyor. Yaşam alanlarımızın önemli bir parçası olan bu mekanlar, temizlik ve bakım ihtiyacımıza cevap vermenin yanı sıra kendimize odaklandığımız, her anlamda arındığımız terapik alanlara dönüşüyor. Konfor arayışı, arınma - tazelenme duygusuna eşlik ederken tasarım dünyası da bu konuda elinden geleni ardına koymuyor.
Ortak kullanım alanlarında hareket kabiliyetini çoğaltmak ve karmaşık görüntüyü ortadan kaldırmak esastır. Banyolarda ise bu durum hem hijyen hem de düzen açısından öncelikli durumdadır. Peki banyoda nasıl yer kazanılır? Banyolar günlük kullanımda birçok birimi barındırıyor; kişisel bakım malzemelerinin yanı sıra temizlik ürünleri için de bir depolama alanı olarak kullanılıyor.
Her yaşın estetik zevki ve tasarım anlayışı farklı olabilir ama konforlu bir hayata kim hayır diyebilir? Daha konforlu bir yaşam için daha işlevsel çözümler bulmak, güven duygusunu pekiştirecek iyi tasarımlar kullanmak herkesin temel ihtiyacı. Gelişen teknoloji ve yenilenen stil anlayışları ile hem estetik hem de herkes için daha iyi banyolar şimdi ve gelecekte daha güvenli ve detaylı!
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar