Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlham Veren Fikirler
İlham Veren Fikirler eviniz için ideal çözümler sunan VitrA tarafından hazırlanmış tasarımlardır.
Günümüz şehir insanının çok yönlü estetik anlayışı, yaşam alanlarında farklı yansımaları beraberinde getiriyor. Evler kimi zaman nötr ve yalın tavrın peşinden giderken kimi zaman göz alıcı dokunuşların izini sürüyor. Peki şehrin modern dokusu mekanlarda nasıl hayat buluyor? Dekorasyon trendleri bir süredir insanı yormayan, rahatlatan yalın malzemelere yüzünü çeviriyor. Üstelik bu akıma, daha önce iç mekanda tercih edilmeyen, mimarinin en saf ve yalın halini temsil eden brüt beton da dahil.
Son yıllarda ekolojik hayatı kendi yaşamımıza daha çok dahil eder olduk. Daha doğal, daha yeşil, daha konforlu ve daha mutlu. Bu durum elbette yaşam alanlarımıza da yansıdı; acaba kozalarımıza mı desek? Kısacası salondan yatak odasına, banyoya uzanan bir tazelenme hissinden söz ediyoruz. Kısacası salondan yatak odasına, banyoya uzanan bir tazelenme hissinden söz ediyoruz. Organik formlar, sıcak malzemeler ve nude tonlar; yaşam alanlarında keyifli ve ferah bir atmosfer yaratmak aslında bu kadar kolay.
Yoğun çalışma temposu, her şeye yetişme telaşı, stres ve yorgunluk derken artık çok daha hızlı yaşıyor, daha planlı olmak zorunda kalıyoruz. Ve bu ivme elbette yaşam alanlarımıza da yansıyor; tercihlerimiz daha esnek, çok yönlü ve kullanıcı dostu seçimler yönünde ilerliyor. Fonksiyonel tercihler banyolarda ideal çözümler sunsa da; akıllı detaylar bunu modüler ve kişiselleştirilebilir olma ekseninde bir adım öteye taşıyor.
Yakın zamana kadar, söz konusu “trend” olduğunda akla gelen ilk şey bir renk, form ya da malzeme olurdu. Ancak o günler geride kaldı! Artık bir hikayesi olan, kendi içinde tezatlıklar barındıran kavramlar var; klasik - modern, geçmiş - gelecek, hayal - gerçek… Ve öze dönme durumu apaçık ortada, doğal olanı ortaya koymak önemli. Bu karışıma bir doz da romantizm katarsak değmeyin keyfimize…Farklı kimlik ve coğrafyaları keşfe çıkan tasarım dünyasında keskin sınırlar artık geride kaldı. Her bir malzeme kendine özgü tavrıyla sürece dahil oluyor, benimseniyor. Yakın zamana kadar soğuk olarak tabir edilen brüt beton bile yaşam alanlarının en beklenmeyen noktalarında karşımıza çıkıyor.
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar