Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yakın zamana kadar, söz konusu “trend” olduğunda akla gelen ilk şey bir renk, form ya da malzeme olurdu. Ancak o günler geride kaldı! Artık bir hikayesi olan, kendi içinde tezatlıklar barındıran kavramlar var; klasik - modern, geçmiş - gelecek, hayal - gerçek… Ve öze dönme durumu apaçık ortada; doğal olanı ortaya koymak önemli. Bu karışıma bir doz da romantizm katarsak değmeyin keyfimize…

Karakteristik Güzellik

Farklı kimlik ve coğrafyaları keşfe çıkan tasarım dünyasında keskin sınırlar artık geride kaldı. Her bir malzeme kendine özgü tavrıyla sürece dahil oluyor, benimseniyor. Yakın zamana kadar soğuk olarak tabir edilen brüt beton bile yaşam alanlarının en beklenmeyen noktalarında karşımıza çıkıyor. Son dokunuş olarak kişisel detaylar ise yaşam alanlarımızı “biz” yapıyor. 

NASIL? Yaşam alanlarında doğallığı yakalamak önemli; mermerin estetik dokusu, taşın karakteristik yüzeyi ya da brüt betonun sade güzelliği. O zaman size birkaç önerimiz var. 
Blue stone taşının çarpıcı güzelliğini antrasit ve gri tonlarıyla yeniden yorumlayan Urban Blue. Doğal taşın damarlı ve fosil yapılı dokusunun antik yüzeylerle zenginleştiği seramik koleksiyonu, mekan algımızı tümüyle değiştiriyor.
Calacatta mermerinin yeniden ele alındığı Statua, damarlı dokusu ve üç boyutlu dekorlarıyla mermer zarafetini modern mekanlara taşıyor.
Clayart ise modern ve bir o kadar yalın dokusu ile brüt betonun sade ve zamansız güzelliğine vurgu yapıyor. Banyonuzda bu yüzeylerden birini tercih ederek nötr bir fon yaratabilir, banyo mobilyası ve dekoratif detaylar eşliğinde kendinize özgü bir tasarım hikayesi yazabilirsiniz; üstelik bu hikayeye romantik ve egzotik betimlemeler de dahil.

Günümüz banyolarında klasik ve modern stil yüzeyler ile sınırlı kalmıyor, mekanın geneline taşıyor. Banyo mobilyaları, malzeme ve tarz düetine imza atıyor.

NASIL? Klasiklerden vazgeçemiyor ama aynı zamanda modern bir sadelik yakalamak istiyorsanız, VitrA’nın zamana meydan okuyan koleksiyonu Valarte ile tanışın! Zarif görünüm, klasik tarzın hakkını veren tasarım çizgisi ve fonksiyonel çözümler. Valarte, geniş ürün gamı ve 3 farklı renk seçeneğiyle banyonuzda şık ve estetik bir atmosfer yaratıyor. 

Valarte, standart boy dolabının yanı sıra orta ünitesi ve açık vitriniyle banyonuzda tarzınızı yansıtabileceğiniz özgün ve yaratıcı çözümler sunuyor. Üstelik koleksiyonda yer alan üst dolap sayesinde banyonuzdaki kullanılmayan alanları şık bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Renk ve Malzemede Sınır Yok!

Tasarım dünyası, arınma deneyiminin ötesine taşarak bir anlamda kendimizi ifade ettiğimiz mekanlara dönüşen banyolar için sınırları oldukça geniş tutuyor; birbirinden farklı renk ve malzeme seçeneği sunuyor. Böylece banyolar yaşayan alanlara dönüşerek kullanıcılar için daha da konforlu ve özgür hale geliyor.

NASIL? Sebastian Conran imzası taşıyan aksesuar koleksiyonu Eternity, üç ayrı renk ve malzeme alternatifinin yanı sıra geniş ürün gamıyla farklı kombinasyonlara imkan veriyor. Minimal tasarım diline sahip koleksiyona, Matte Thun’un VitrA için tasarladığı Water Jewels küvet eşlik ediyor.
Bu Sayfada Yer Alan Koleksiyonlar
 • Urban Blue
  Tasarım dünyasının yükselen trendi blue stone doğal Taşının çarpıcı güzelliğini, antrasit ve gri tonlarıyla Yeniden yorumlayan seramik koleksiyonu. Doğal taşın damarlı Ve fosil yapılı dokusunun antik yüzeylerle zenginleştiği Koleksiyonda, özgün ve şık tasarımlara olanak sağlanıyor.
 • Eternity
  Sebastian Conran imzası taşıyan aksesuar serisi, detaylara ve güzelliğe odaklanan şık, yaratıcı ve inovatif çizgileri kadar, geniş ürün gamı ve kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. İnce ve minimal çizgileri kolay temizlik imkanı sunarken, farklı tasarım, renk ve malzeme seçenekleri kullanıcı deneyimini daha da özgürleştiriyor. Conran serisinin yenilikçi yaklaşımları, ev kullanımının yanı sıra lüks otellere de hitap ediyor.
 • Statua
  İç mekân tasarımlarının değerini hiç kaybetmeyen klasiği; altın damarlı şık calacatta mermerini yeniden yorumlayan seramik koleksiyonu. Doğal mermer işleme tekniklerinden ilham alan üç boyutlu dekorları ve zengin damarlı dokusu, seriye klasik bir mermer sütunun zamansız güzelliğini kazandırıyor. Koleksiyon, klasiğin eskimeyen çizgilerini modern tasarımın yalın dengesiyle birleştiriyor.
 • Clayart
  İç mekân tasarımlarının yükselen trendi beton görünümlü seramik koleksiyonu. Kullanıldığı mekanlarda, betonun zamansız güzelliğini kilin doğal sıcaklığı ile birleştiriyor. Üzerindeki üç boyutlu doku sayesinde kullanıldığı duvarlarda doğal bir sıva etkisi oluşturuyor. Betonun sade güzelliğini seramiğin dayanıklılığı ile harmanlayarak şehrin modern dokusunu banyolara taşıyor.

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar