Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Son yıllarda ekolojik hayatı kendi yaşamımıza daha çok dahil eder olduk. Daha doğal, daha yeşil, daha konforlu ve daha mutlu. Bu durum elbette yaşam alanlarımıza da yansıdı; acaba kozalarımıza mı desek? Kısacası salondan yatak odasına, banyoya uzanan bir tazelenme hissinden söz ediyoruz.

Doğal Ol, İyi Hisset!

Organik formlar, sıcak malzemeler ve nude tonlar; yaşam alanlarında keyifli ve ferah bir atmosfer yaratmak aslında bu kadar kolay. Sonrasında özgün dekorasyon fikirleriyle mekana dokunmak ise size kalmış.

VitrA’nın alışageldik karo koleksiyonu anlayışına yeni bir boyut kazandıran, endüstriyel tasarıma yumuşak bir dokunuş katan konsept Studio ile tanışın! Özgün dokular ve yumuşak tonlara sahip bu koleksiyonu, tamamlanmış hissinden uzak, özgür banyo mobilyalarıyla kullanabilirsiniz.

Bricx ise bu hikayeyi endüstriyel bakış açısıyla yorumlayan bir seramik karo koleksiyonu. Doğal renk geçişleri, sıvalı dokuları ve kalın derz aralıklı döşeme seçenekleriyle siz de kozanızda loft havası yaratmak istemez misiniz?

Maksimum Konfor

Yaşam alanlarında hep doğanın yanında, hep doğallıktan yanayız ancak şüphesiz hijyen ve konforu elden bırakmadan. O zaman sizi, bu olmazsa olmazları bir araya getiren akıllı klozet V-care ile tanıştıralım!

VitrA, kişisel temizlik sisteminde konfor sınırlarını bir adım öteye taşıyan V-care ile karşımızda! Ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri ve koku emme. Üstelik tüm bu özellikler, kumanda yardımıyla kişisel tercihlerinize göre ayarlanabiliyor.

Arınma Senfonisi

Kendimize önem veriyor, bu nedenle de hayatı bir yerlerde durdurarak tazelenmenin ve yenilenmenin yollarını arıyoruz. Form, malzeme, su akışı ya da masaj derken, birbirinden farklı tasarımlar ile karşılaşıyoruz. O zaman gelin, tam anlamıyla tazeleyici bir arınma senfonisi için hangi enstrümanları seçiyoruz bir bakalım!

Minimal ve bir o kadar kompakt tasarıma sahip Zest Space, tamamen cam kabinden oluşan şeffaf ünitesiyle banyo dokusunu bozmadan bütünsel bir görünüm ortaya koyuyor. Akrilik duş teknesi hijyenik bir kullanım sağlarken yağmur etkisi yaratan geniş duş başlığı banyo deneyimini bir adım öteye taşıyor.

Kararsız kaldıysanız, duş ve küvet arasında sadece birini seçmek zorunda olmadığınızı belirtelim çünkü VitrA bu iki yıkanma deneyiminin en konforlu yönlerini Combo’da bir araya getirdi. Combo küvete, ayağınızı kaldırmaya gerek kalmadan doğrudan girebilir; ister uzanıp kitap okuyarak ister oturarak özgürce yıkanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Entegre oturma alanı ile VitrA’nın yenilikçi tasarım felsefesini yansıtan Seat, kullanıcısına ergonomik ve pratik bir duş alanı sunuyor. Peki sizin tercihiniz canlandırıcı bir duş mu yoksa küvette uzun ve rahatlatıcı bir banyo keyfi mi?
En çok mutluluk vadeden enstrümanları ise sona sakladık! Malum, güne zinde başlamak için duşta masaj gibisi yok. O zaman banyonuzda masajlı duş sistemlerine yer açmaya ne dersiniz? Farklı akış özelliklerine sahip, raflı versiyonları bulunan, leke tutmayan ve kolay temizlenebilen Shake,Take, Move XL ve Calm ile tanışın!
Bu Sayfada Yer Alan Koleksiyonlar
 • Bricx
  Mekanlarda doğallik ve sicaklik yaratan tuğla görünümlü seramik s erisi. Endüstriyel görünümü, doğalliksağlayan farklilaşmiş renk t onlari, sivali dokulari ve kalin derz aralikli döşeme seçenekleri eçenekleriyle çağdaş mekânlar yaratiyor.
Diğer Fikirleri İncele
 • Yeni Nesil Şehirli
  Dekorasyon trendleri bir süredir insanı yormayan, rahatlatan yalın malzemelere yüzünü çeviriyor. Hatta buna, daha önce iç mekanda tercih edilmeyen, mimarinin en saf ve yalın halini temsil eden brüt beton da dahil. Peki siz de, ahşap ile samimi bir ilişki kuran, sakin renk paleti ile mekanda dengeyi yakalayan bu malzeme ile banyolarda “Urban Chic” bir atmosfer yaratmaya ne dersiniz?
  Yeni Nesil Şehirli
 • Sağlıklı Banyolar
  Bugün şehir hayatı, insan için vazgeçilmez bir katma değer sunuyor. Ancak bugün yine şehir hayatında özellikle sağlıklı yaşam konusunda insanların kaygıları gittikçe yükseliyor. Şehirli insan, sağlıklı yaşamak için yüksek bir maddi ve manevi maliyeti karşılamak zorunda. Sağlıklı beslenme, sağlıklı uyku, yürüyüş, yoga, bireysel ve kolektif kaliteli zaman aktiviteleri ile sağlanan koşulları korumak için bugün yine minimum kimyasal kullanımı gerekli.
  Sağlıklı Banyolar
 • Deneysel & Yaratıcı
  Yakın zamana kadar, söz konusu “trend” olduğunda akla gelen ilk şey bir renk, form ya da malzeme olurdu. Ancak o günler geride kaldı! Artık bir hikayesi olan, kendi içinde tezatlıklar barındıran kavramlar var; klasik - modern, geçmiş - gelecek, hayal - gerçek… Ve öze dönme durumu apaçık ortada; doğal olanı ortaya koymak önemli. Bu karışıma bir doz da romantizm katarsak değmeyin keyfimize…
  Deneysel Yaratıcı
 • Ferah Banyolar
  Arınma deneyimi yalnızca suyun uyandırdığı rahatlatıcı histen ibaret değil. Evin en özel alanı olan banyolarda tercih edilecek yumuşak tonlar ve yuvarlak geçişler ile daha ferah bir banyo yaratabilir, ruhunuzu dinlendirecek bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sakinliği yakalamak özellikle ortak kullanılan mekanlarda daha zordur. Ancak VitrA’nın yeni Integra koleksiyonu sayesinde bu sorunu çözmek artık sanıldığından daha kolay!
  Ferah Banyolar
 • Konforlu & Mutlu
  Son yıllarda ekolojik hayatı kendi yaşamımıza daha çok dahil eder olduk. Daha doğal, daha yeşil, daha konforlu ve daha mutlu. Bu durum elbette yaşam alanlarımıza da yansıdı; acaba kozalarımıza mı desek? Kısacası salondan yatak odasına, banyoya uzanan bir tazelenme hissinden söz ediyoruz.
  Konforlu Mutlu
 • Akıllı Çözümler
  Yoğun çalışma temposu, her şeye yetişme telaşı, stres ve yorgunluk derken artık çok daha hızlı yaşıyor, daha planlı olmak zorunda kalıyoruz. Ve bu ivme elbette yaşam alanlarımıza da yansıyor; tercihlerimiz daha esnek, çok yönlü ve kullanıcı dostu seçimler yönünde ilerliyor.
  Akıllı Çözümler
 • Yaşam Alanlarında Karo
  Dekorasyon trendleri, malzemelerin çeşitlenmesiyle gün be gün değişim gösteriyor. İki farklı malzemenin kombinasyonu, yenilikçi ürünlerin kullanımı ya da mevcut materyallerin farklı mekanlara adaptasyonu, son zamanlarda öne çıkan konularından.
  Yaşam Alanlarında Karo
 • Renklerin Gücü
  Renk faktörünün, tasarım dünyasını ne denli yönlendirdiğini elbette söylemeye gerek yok. O zaman yaşam alanlarında renklerin sesini daha da açın diyen VitrA’nın, göz alıcı renkleriyle banyolarda göz alıcı bir atmosfer yaratan karolarına yakından bakalım!
  Renklerin Gücü
 • Romantik Dokunuş
  Klasik deyince herkesin aklına büyük mobilyalar, köşeli detaylar ve gösterişli renkler ile desenler gelir. Ancak tasarımcılar son yıllarda klasik tarzı modern ile yorumlayarak trendlerden geri kalmak istemeyenler için daha geçişli kurgular oluşturuyor.
  Romantik Dokunuş
 • Herkes İçin Tasarım
  Her yaşın estetik zevki ve tasarım anlayışı farklı olabilir ama konforlu bir hayata kim hayır diyebilir? Daha konforlu bir yaşam için daha işlevsel çözümler bulmak, güven duygusunu pekiştirecek iyi tasarımlar kullanmak herkesin temel ihtiyacı.
  Herkes için Tasarım
 • Banyoda Yer Tasarrufu
  Ortak kullanım alanlarında hareket kabiliyetini çoğaltmak ve karmaşık görüntüyü ortadan kaldırmak esastır. Banyolarda ise bu durum hem hijyen hem de düzen açısından öncelikli durumdadır. Peki banyoda nasıl yer kazanılır?
  Banyoda Yer Tasarrufu
 • Duş Keyfi
  Duş Keyfi
  Duş Keyfi
 • Çevre Dostu Banyolar
  Suya yön veren tasarımlar artık hem üretim hem de kulanım sürecinde doğanın yanında, çevreci bir tavır sergiliyor. Geri dönüştürülebilir malzeme, dayanıklılık, su ve enerji tasarrufu derken çevre dostu tasarımlar gün be gün artıyor.
  Çevre Dostu Banyolar

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar