Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Emre Eczacıbaşı İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti

  Eczacıbaşı Holding İnovasyon ve Girişimcilik Koordinatörü Emre Eczacıbaşı 1 Mart 2019 tarihinde VitrA İnovasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezi gezen ve inovasyon projeleri hakkında bilgi alan Emre Eczacıbaşı ayrıca VitrA İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen ürünlerin fiziksel ve bilişsel ergonomi araştırmalarını yürütmek ve ürün-kullanıcı ilişkisini değerlendirmek üzere kurulan Kullanıcı Deneyimi ve Ergonomi Laboratuvarında yer alan VR (virtual reality) gözlüğü deneyimledi ve Design Sprint çalışmasına katıldı.

  Basın Odası
  Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF Design Award 2020 ödülü aldı.
  haberin devamını oku
  VitrA, farklı doku ve renklerin birlikte güvenle kullanılabildiği yeni tasarım yaklaşımıyla yüzeyleri hareketlendiren sistemler sunuyor.
  haberin devamını oku
  VitrA’nın, Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirdiği Equal banyo koleksiyonu, tasarımda mükemmelliğin simgesi iF’in ardından, şimdi de EDIDA (Elle Deco International De-sign Awards) ödülüne layık görüldü
  haberin devamını oku

  Sana Uygun Ürünü Bul

  Hemen Başla
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar