Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Emre Eczacıbaşı İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti

  Eczacıbaşı Holding İnovasyon ve Girişimcilik Koordinatörü Emre Eczacıbaşı 1 Mart 2019 tarihinde VitrA İnovasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezi gezen ve inovasyon projeleri hakkında bilgi alan Emre Eczacıbaşı ayrıca VitrA İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen ürünlerin fiziksel ve bilişsel ergonomi araştırmalarını yürütmek ve ürün-kullanıcı ilişkisini değerlendirmek üzere kurulan Kullanıcı Deneyimi ve Ergonomi Laboratuvarında yer alan VR (virtual reality) gözlüğü deneyimledi ve Design Sprint çalışmasına katıldı.

  Basın Odası
  VitrA’nın İngiltere’de düzenlediği konuşma dizisinin ikinci yılı, İskandinav rüzgarıyla başlayacak. RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, 2019-20 döneminde ilk olarak İskandinavya’dan tanınmış iki mimarlık pratiğini ağırlayacak.
  haberin devamını oku
  VitrA’nın lansmanını dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de yaptığı CementMix koleksiyonu, modern mimarinin önde gelen trendlerinden beton görünümüne karolarla hayat veriyor.
  haberin devamını oku
  VitrA, Integra banyo koleksiyonuyla oteller için ferah bir alternatif sunuyor. Integra, geniş ürün gamı ve alternatif ölçü seçenekleriyle banyoları ferahlatıyor.
  haberin devamını oku

  Sana Uygun Ürünü Bul

  Hemen Başla
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar