Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Siyah ve Beyaz Şıklık
Sizi, VitrA’nın modernin izini süren koleksiyonlarıyla tanıştıralım. Siyah ya da beyaz ama modern!
İNCELE
Siyah ve Beyaz Şıklık
Banyolarda Ahşap Sıcaklığı
Doğal malzemeler yaşam alanlarındaki popüleritesini hiçbir zaman yitirmezken ekolojik yaşamın yaygınlaşmasıyla beraber daha çok sahiplenir olduk. Üstelik buna arınma mekanlarımız olan banyolar da dahil oldu. Söz konusu ahşap olunca, sıcak bir atmosfer de cabası!
İNCELE
Banyolarda Ahşap Sıcaklığı
Mutfak ve Banyolarda Granit Şıklığı
Doğal yüzeyler, günümüz koşullarında yaşam alanlarının vazgeçilmezi… Gerek form gerek renk olsun, söz konusu ham dokunun duyguları harekete geçirmesi gibi bir gerçek var ortada. Üstelik VitrA ile hem mutfak hem de banyolarda! Doğal & Zamansız Nötr renk
İNCELE
Mutfak ve Banyolarda Granit Şıklığı
Modern Karo Çözümleri
Banyolar yalnızca arınma deneyimine sahne olan mekanlar olmaktan çıkalı çok oldu. Tarzımızı yansıttığımız, kendi stil haritamızın önemli bir parçası haline odak mekanlar desek pek de yanlış olmaz. Üstelik tasarım dünyası da bu konuda elinden geleni ardına koymuyor ve söz konusu modern yüzeyler ise VitrA’dan soruluyor.
İNCELE
Modern Karo Çözümleri
Mermer ile Ev Dekorasyonuna Şık Dokunuşlar
Karakteristik dokusuyla mermer, geçmişten günümüze banyoların gözdesi! Üstelik bu zamansız malzemeden ilham alan ve farklı zevklere hitap eden koleksiyonlar VitrA ile yaşam alanlarımızda!
İNCELE
Mermer ile Ev Dekorasyonuna Şık Dokunuşlar
Öne Çıkan Koleksiyonlar
 • Origin
  VitrA Tasarım Ekibi tarafından tasarlanan Origin koleksiyonunda, minimalizm incelikle şekilleniyor. Yumuşak hatları, yalın inceliği ve asil renk alternatifleriyle, sırandanlıktan uzaklaşıyor. Alışılagelmiş batarya ve aksesuar algısına meydan okuyan Origin, banyoda bütünsel bir cazibe sunuyor.
 • Plural
  Ünlü tasarımcı Terri Pecora ve VitrA tasarım ekibinin işbirliği ile geliştirilen VitrA Plural koleksiyonundaki her bir öğe, banyoyu paylaşılabilir yeni yaşam alanına dönüştürecek ince ayrıntılarla şekilleniyor. İnovatif sifon sistemi sayesinde duvar bağımsız olarak konumlandırılabilen lavabolar, birbirleriyle uyumlu renk seçeneklerine sahip mobilyalar ve seramik ürünler banyolarda tasarım özgürlüğü sunuyor.
 • Retromix
  Hep yeni kalan atmosferler için geometrik desenler sistemi. VitrA, Retromix ile modern mekanların tasarlanması için geleneksel karo desenlerini yeniden yorumluyor. 10x10 ve 15x15 ebatlı kare sistem yapısıyla Retromix, hem uygulama kolaylığı hem de yaratıcılığa imkân sağlayan bir döşeme çeşitliliği sunuyor.
 • Mode
  Zamana meydan okuyan banyoların tasarımı için geliştirilen renk kombinasyonu sistemi. Mode, zemin ile uyumlu banyo duvarlarında ton-sur-ton ve kontrast renklerle aksan yaratmayı, rölyef dokularla duvarlara hareket katmayı sağlıyor.
 • Cardostone
  İtalyan Alpleri’nin sağlam taşı Cardoso’dan esinlenen colobody porselen koleksiyonu. Cardostone, Cardoso taşının doğal yapısındaki beyaz damarlar, taşın doğal rengi gri ve antrasitin yanında bej ve beyaz renk seçenekleri ile hafif soğuk bir seçki sunuyor.
 • Equal
  Cesur yalınlık. Equal koleksiyonu Claudio Bellini tarafından VitrA için tasarlandı.
 • Frame
  Frame, hayatta iç ısıtan tüm incelikleri tasarımın ve teknolojinin yorumuyla banyolara taşıyor. İnce kenarlı zarif seramikler, ahşap dokunun sıcaklığıyla buluşarak banyoların ambiyansını değiştiriyor.
Güncel
Çalışmalarını Milano'da sürdüren Terri Pecora ile VitrA için tasarladığı Plural koleksiyonu üzerine konuştuk!
haberin devamını oku
Akyaka yakınlarındaki Çıtlık Köyü'nde kendine yer seçen Çıtlık Evi, çam ormanlarıyla kaplı eğimli bir yamacı sınırlayan düz bir alanda yer alıyor. 2017 yılında tamamlanan projenin tasarımında PIN Architects ekibinin imzası var.
haberin devamını oku
Henning Larsen Architects tarafından Danimarka'nın Vejle kentinde tasarlanan The Wave, 2018 sonunda nihayet tamamlandı. Yapımına 2006 yılında başlanan konut projesinde, yapılardan ikisinin tamamlanmasının ardından 2008'de yaşanan ekonomik kriz nedeniyle sürece ara verilmiş, 2015 yılında ise kalan üç yapı için inşaat çalışmaları yeniden başlamıştı. Ve üç yıl süren yoğun çalışmanın bir sonucu olarak söz konusu "ikonik dalga"da artık sona gelindi!
haberin devamını oku

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar