Pro Color

Pro Color

VitrA, Color seramik koleksiyonunda size renklerle oynayabileceğiniz, benzersiz alanlar yaratabileceğiniz ve mekanlara hayat katabileceğiniz çeşitlilikte bir renk paleti ile hayallerinizi tasarlama özgürlüğü sunuyor. Renklerin ve tonların, farklı tasarım stilleri ve beklentileri öngörülerek kategorize edildiği VitrA RAL renk sistemi, en doğru renk kategorilerini ve seçeneklerini tüm tasarım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunuyor. VitrA Color renk paleti; konutlardan ticari alanlara, iç mekanlardan havuz uygulamalarına değişen bir yelpazede farklı mekan, boyut ve fonksiyon ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Pro Color

Pro Color

VitrA, Pro Color seramik koleksiyonunda benzersiz alanlar yaratabileceğiniz çeşitlilikte bir renk paleti ve farklı büyüklüklerde karoların birbirine uyumlu ve farklı döşeme şekilleri ile hayallerinizi tasarlama özgürlüğü sunuyor.Koleksiyon 4 ana renk gruptan oluşuyor: Temel renkleri barındıran BASIC, suyun mavisini farklı tonlarıyla yansıtan AQUA, en doğal toprak tonlarını sunan NEUTRAL ve modanın yenilikçi tasarımlarına ilham veren renkleriyle MOOD.
Önerilen Benzer Koleksiyonlar

  Sana Uygun Ürünü Bul

  Hemen Başla
  Teknik Özellikler
  Tamamlayıcı Ürünler
  İndirilebilir Dosyalar
  Değiştirilebilir Özellikler  
  Genel Bilgiler
  Tüm Ürünler
  Ürün Sihirbazı
  Tasarım:
  Koleksiyonu İncele
  Koleksiyonu
  Tümünü İndir
  Ürünler
  Banyolar