Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Sağlıklı Banyolar
VitrA Seramik Sağlık Gereçleri ile Sağlıklı Banyolar
Banyodaki bakterilerle mücadele ederken, kanserojen temizlik malzemelerinden uzak durmanın en etkili yolu VitrA’ nın yenilikçi sağlık gereçleri. Uzun yıllara dayanan yenilikçi birikimiyle VitrA, benzersiz teknik özelliklere sahip sağlıklı banyo ürünleriyle her zaman yanınızda.
1 VitrA Hygiene, Bakteri Oluşumunu %99,99 Oranında Engeller.
VitrA Hygiene, banyonuzdaki tüm VitrA markalı seramik sağlık gereçlerine uygulanmakta olan özel bir sırlama teknolojisi. Sır teknolojisiyle geliştirilen VitrA Hygiene ile temizliğe az zaman harcanıyor, kimyasal kullanımı düşüyor. Yüzeylerdeki mikroorganizmaların %99,9’u ölüyor, banyolara sağlık yayılıyor.
2 VitrA Clean ile Seramiklerin Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.
VitrA Clean, iyonlu sır teknolojisiyle kullanıcısına kolay temizlik imkânı sağlıyor. Hidrofobik seramik yüzeyleri sayesinde su, yüzeyde civa gibi hareket ediyor ve tüm kirleri bünyesine alarak gidere götürüyor. Böylece yüzeylerde kir ya da bakteri tutunması yaşanmıyor.
3 VitrA Rim-ex Klozetlerde Bakteri Yuvası Kanallar Yok
VitrA Rim-ex kanalsız klozetlerde sağlığa zararlı kir ve organizmaları saklayan kanal ve delikler bulunmuyor, bu sayede klozetiniz daha az kir ve sağlığa zararlı organizma tutuyor, daha kolay temizleniyor ve maksimum hijyen sağlıyor.
4 VitrA Fresh Özelliği ile Hep Temiz Bekleyen Klozetler
VitrA Fresh klozetlerin üzerinde bulunan hazne, sifonu her çektiğinizde deterjanı yıkama suyuna karıştırıyor ve yıkama suyu ile birlikte klozet içerisine dağılmasını sağlıyor. Tuvalet içerisindeki hijyeni sağlamak ve korumak, kireçlenmeyi ve kötü kokuları önlemek için VitrA Fresh içerisine hipoklorit bazlı olmayan temizleyiciler, kireç önleyiciler ve koku verici katkılar da eklenebiliyor.
5 VitrA Kolay Sök-Tak Kapaklarla Kolay Temizlik
Klozet kapağını sağlıklı klozet yaklaşımıyla ele alan VitrA, Kolay Sök-Tak kapakları ile hem montajı hem de temizlemesi kolay klozet kapakları sunuyor. Kolay Sök-Tak kapaklar ihtiyaç duyulduğu an pratik bir şekilde sökülüp temizlendikten sonra yine kolayca yerine takılabiliyor.
6 VitrA Gizli Montaj Özelliği İle Kirlere Yer Yok
VitrA asma klozetin gizli montaj özelliği, kirlere saklanacak alan bırakmaz. Klozetin tüm yüzeyi kolayca temizlenir ve klozet her zaman temiz kalır.
Dünyada Bir Bakteri Habitatı Olarak Sağlıksız Banyolar
Banyolar, pek çok bakteriyle en yakın temas edilen alanlar. Geleneksel hijyen yöntemlerinin yetersiz kaldığı sağlıksız banyolarla, sağlıklı bir yaşam neredeyse mümkün değil. Banyoların fazla bakteri tutmasının nedeni, sert yüzeylerde bakteri ve virüslerin kolayca tutunabilmesi. Aynı zamanda, sifon çekildiğinde etrafa sıçrayan su damlaları gözle görülmeyecek kadar küçük boyutlarda olsalar bile mikropları etrafa saçıyor. Dünya Sağlık Örgütü ve Unicef başta olmak üzere uluslararası pek çok kuruluş, sağlıklı tuvaletlere erişimin temin edilmesine yönelik çalışmalar yürütüyorlar. Tek bir amaçları var: daha hijyenik koşullara sahip sağlıklı bir banyo.
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar