Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Seramik Banyo Ürünleri

Türkiye'nin ilk ve en büyük lavabo üreticisi VitrA, ürünlerinde işlevselliğe olduğu kadar şıklığa da önem veriyor. Birbirinden farklı beklentilerin tümüne cevap verebilecek çeşitliliğe sahip olan VitrA lavabo modelleri; ebat, renk, tarz, genişlik, derinlik, yükseklik ve şekil gibi uygun ürünü bulmayı kolaylaştıran pek çok seçeneğe sahip. Müşterilerine çanak, standart, köşe, tezgah altı ve tezgah üstü gibi zengin banyo lavabosu çeşitleri sunan VitrA, aynı zamanda altın, bakır, platin, terracota, beyaz, bej ve siyah renklerde mat veya parlak yüzeyli lavabolar üretiyor.

Türkiye'nin ilk lavabo üreticisi olan VitrA, geniş ürün çeşitliliğiyle banyo dekorasyonunuza stilinizi yansıtan dokunuşlar katmanıza izin veriyor. Şıklığın yanı sıra işlevselliğin de ön planda olduğu seramik banyo ürünleri, yeni nesil tasarım detayları sayesinde konforu deneyimlemenize olanak tanıyor.

Sadeliğin ön planda olduğu modern tasarımlarıyla ön plana çıkan VitrA, seramik ürünlerinde mat ve parlak yüzeyleri kullanıyor. Beyaz ve bej gibi klasikleşmiş renklerin yanı sıra terracota, altın, bakır ve siyah gibi modern renklere koleksiyonlarında yer veriyor. Kullanıcıların sağlığı düşünülerek tasarlanan seramik ürünleri, maksimum hijyen sunan detaylarıyla öne çıkıyor.

VitrA banyo modelleri, modern ve özgün yorumları sayesinde banyoları zamansız bir görünüme kavuşturuyor. İşlevselliği, zarif ve akıllı detaylarla kazandıran VitrA, farklı tarz, ebat ve özelliklerde ürünlerle dekorasyonunuza beğenilerinizi yansıtmanıza imkan tanıyor. Lavabo, bide, pisuvar, klozet ve diğer ürünler, sundukları rahatlıkla banyonuzu çok daha keyifli kullanmanızı sağlıyor.

Dekorasyonunuzda uyumu yakalayabileceğiniz seramik ürünleri için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle banyonuzun atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. VitrA'nin zamansız ve özgün tasarımlarıyla zevkinizi yansıtma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 168 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:168 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar