Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Helataşları

VitrA tuvalet taşı koleksiyonu, farklı ihtiyaçlar için tasarlanan birçok seçenek ile banyonuzda veya tuvaletinizde şıklığı yansıtıyor. İdeal genişlik ve derinlik ölçüleri ile pratik bir kullanım olanağı sunan VitrA helataşı modelleri, düşük yükseklikleri sayesinde ayak takılması gibi problemlerin ortaya çıkmasını engelliyor ve zemin ile uyumlu bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırıyor. Yenilikçi ve farklı dekor uygulamaları ile öne çıkan VitrA, seramik koleksiyonunun yanı sıra banyo ve tuvaletler için tasarladığı farklı ürün gruplarıyla da dikkat çekiyor. Uzun garanti süreleri ile öne çıkan VitrA tuvalet taşı fiyatları, her kesime ve her bütçeye hitap eden aralıklarda sunuluyor. Kolayca temizlenebilen ürünler, hijyenik bir kullanım imkânı tanırken aynı zamanda basit bağlantı sistemleri sayesinde de çok kısa bir süre içinde kanalizasyon sistemine dahil olabiliyor.

VitrA tuvalet taşı koleksiyonu, farklı ihtiyaçlar için tasarlanan birçok seçenek ile banyonuzda veya tuvaletinizde şıklığı yansıtıyor. İdeal genişlik ve derinlik ölçüleri ile pratik bir kullanım olanağı sunan VitrA helataşı modelleri, düşük yükseklikleri sayesinde ayak takılması gibi problemlerin ortaya çıkmasını engelliyor ve zemin ile uyumlu bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırıyor.

Yenilikçi ve farklı dekor uygulamaları ile öne çıkan VitrA, seramik koleksiyonunun yanı sıra banyo ve tuvaletler için tasarladığı farklı ürün gruplarıyla da dikkat çekiyor. Uzun garanti süreleri ile öne çıkan VitrA tuvalet taşı fiyatları, her kesime ve her bütçeye hitap eden aralıklarda sunuluyor. Kolayca temizlenebilen ürünler, hijyenik bir kullanım imkânı tanırken aynı zamanda basit bağlantı sistemleri sayesinde de çok kısa bir süre içinde kanalizasyon sistemine dahil olabiliyor.

Çevre yıkamalı, üstten ve arkadan su girişli VitrA tuvalet taşı koleksiyonu, fonksiyonel bir kullanım olanağı sunduğu gibi, farklı ebat ölçüleri ile de değişen ihtiyaçlar için çözüm üretiyor. Siz de en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, ihtiyaçlarınıza cevap veren VitrA tuvalet taşı modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Renk Bilgi
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
araması için 2 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar