Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Helataşı Yıkama Sistemleri

VitrA tasarımları arasında yer alan helataşı yıkama sistemleri sıva üstü ve kollu bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Helataşının temizliğini sağlamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz helataşı yıkama sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. VitrA farklı model ve tasarımlara sahip olan helataşlarının her zaman temiz kalması için yıkama sistemlerini evinize taşır.

VitrA tasarımları arasında yer alan helataşı yıkama sistemleri sıva üstü ve kollu bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Helataşının temizliğini sağlamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz helataşı yıkama sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. VitrA farklı model ve tasarımlara sahip olan helataşlarının her zaman temiz kalması için yıkama sistemlerini evinize taşır. Kaliteli malzemelerden yapılan ve kaliteli üretim aşamalarından geçerek beğeninize sunulan ürünler ile pratik bir temizlik sistemiyle hayatınıza kolaylık katabilirsiniz.

Islak zeminli yaşam alanlarınızda; banyo ve tuvalette kullanılan eşyalar arasında yer alan helataşları ilk günkü gibi temiz kalması için helataşı yıkama sistemlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu sistemleri kısa süre içerisinde banyo ve tuvaletlerinizdeki sistemlere entegre ederek basit bir şekilde hijyen sağlamanız mümkündür. Hijyenik bir kullanım sağlayan sistemler sayesinde evinizdeki temizlik ve ferahlığı uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Sıva üstü yıkama sistemine sahip olan helataşı yıkama sistemlerini rahatlıkla kullanarak ferah bir alan yaratabilirsiniz. En yakın VitrA mağazalarına giderek size en uygun olan helataşı yıkama sistemini alabilir ve bir an önce ıslak zeminli yaşam alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
1 Ürün
araması için 1 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar