Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Monoblok Lavabo

Modern banyo tasarımlarının ön plana çıkan parçalarından monoblok lavabo modelleri, ıslak zeminleri ortadan kaldırarak hijyen ve estetiği bir arada sunuyor. Farklı boyutta banyolara uyum sağlayabilen bu modeller, özellikle işletme banyolarında sofistike tasarımlarıyla kendilerine yer buluyor. Asma tarz modellerle yer tasarrufu da sağlayan ürünler, küçük alanlarda maksimum fayda imkanı tanıyor. Modern çizgileri ve fonksiyonel yapısıyla ev banyolarında da popülaritesi artan VitrA'nın yeni model lavabo ürünlerini, minimalist banyo tasarımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modern banyo tasarımlarının ön plana çıkan parçalarından monoblok lavabo modelleri, ıslak zeminleri ortadan kaldırarak hijyen ve estetiği bir arada sunuyor. Farklı boyutta banyolara uyum sağlayabilen bu modeller, özellikle işletme banyolarında sofistike tasarımlarıyla kendilerine yer buluyor. Asma tarz modellerle yer tasarrufu da sağlayan ürünler, küçük alanlarda maksimum fayda imkanı tanıyor.

Modern çizgileri ve fonksiyonel yapısıyla ev banyolarında da popülaritesi artan VitrA'nın yeni model lavabo ürünlerini, minimalist banyo tasarımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern banyolarda sıklıkla karşınıza çıkan iki lavabolu tasarımları içinde, monoblok stil oldukça kullanışlı bir seçim olabilir. Bohem stil banyo tasarımlarında da kendine yer bulan bu model, sanatsal tasarımlı objelerle bir arada kullanıldığında dengeli bir dekorasyon anlayışına göz kırpıyor.

Klasik stilde dekore edilmiş banyolarla da yalın hatlarıyla harmoni yakalayan bu ürünün en büyük avantajı, ıslak zeminlerin önüne geçmesi. Küçük banyolara tarzıyla derinlik katan monoblok modelleri, ihtiyaç duyulan banyo dolaplarını azaltarak ciddi yer tasarrufu sağlıyor. VitrA'nın modern hatlarıyla her banyo dekorasyonuna uyum sağlayacak modellerle banyolarınızda sofistike bir hava estirmek isterseniz, size en yakın VitrA mağazasına uğrayarak ihtiyacınıza ve dekorasyonunuza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMLER
18 Ürün
araması için 18 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar