VitrA Teknolojileri- VitrA Türkiye

VitrA Teknolojileri

  • VitrA HİJYEN
  • VitrAClean

   VitrA’nın karo ve ıslak mekan ürünlerini daha kolay temizlenebilir kılan, modern bir yüzey zenginleştirme yöntemi. Özel sırlama yöntemi yüzey gerilimini artırıyor. Böylece su, yüzey üzerinde cıva gibi hareket ederek kirin kolaylıkla yüzeyden ayrılmasını sağlıyor. Ürün yüzeyleri sadece suyla, nemli bir bezle veya gerektiği takdirde yumuşak temizleme maddeleriyle temizlenebiliyor. Bu kalıcı özellik hem profesyonel, hem de özel kullanım alanlarının temizliğinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. VitrA Clean, istek üzerine VitrA Rezidans ve Arkitekt Color serisi duvar karolarına da uygulanabiliyor.

    
  • VitrA MICROSILK

   Güzellik ve yeniliğin teknolojisi şimdi VitrA SPA’larında... Günün karmaşasından uzaklaşıpkendinizle baş başa kalmak, arınmak ve yenilenmek ister misiniz? VitrA’nın SPA çözümü, banyonuzu tam anlamıyla zindelik ve iyilik mekanına dönüştürüyor. Suyun hareketine ve hava kabarcığının iyileştirme gücüne dayanan Microsilk teknolojisi, sudaki oksijen seviyesini artırarak, hem bedeninizi hem ruhunuzu kaplayan bir bakım ve yenilenme deneyimi sunuyor.

   MICROSILK broşürü için lütfen tıklayınız.
  • VitrAfresh

   Klozete entegre deterjan haznesi ile maksimum hijyen, ferah koku... VitrAfresh, banyosunda maksimum hijyen arayanlar için üretildi. Tek yapmanız gereken, klozetin üzerindeki hazneyi deterjanla doldurmak. Bu hazne deterjanı yıkama suyuyla karıştırıyor ve ekstra hijyen sağlıyor. Yıkama aparatının çıkabilme özelliği haznenin yıkanabilmesini de sağlıyor. VitrAfresh her kullanımdan sonra hoş bir koku da bırakıyor.

   VitrAfresh broşürü için lütfen tıklayınız.
  • VitrA Protect

   Seramiğin üzerindeki sır teknolojisi sayesinde daha parlak ve daha temiz karolar.

    
  • VitrA Fit

   VitrA Fit, karo döşemesinde kolaylık sağlayan bir sistemdir. Karoların aynı seviyede yerleştirilmesini sağlar, zemindeki dalgalanmalar yüzünden karo döşemede oluşabilecek hataları engeller ve döşeme işleminin hızlandırılmasına yardımcı olur.

   Vitra Fit karo döşeme sistemi hem yer hem duvar karolarının döşenmesine uygundur. Büyük ve ağır veya ince karoların döşemesi için idealdir.

   VitrA Fit broşürü için lütfen tıklayınız.
  • VitrA Deluxe

   Deluxe ayna size farklı kullanım imkanları sunuyor. Buğu yapmayan özelliği veya mini büyüteçli ayna seçeneği ile özellikle kadın kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

  • VitrA Photoactive

   Işık ve havadaki nem ile kendi kendini temizleyen fotokatalitik karolar. Nano boyutlu titanyum dioksit (TiO2) kaplı fotokatalitik özellikleri sayesinde kendi kendini temizleyen VitrA Photoactive karolar, aynı zamanda havadaki kirlilikleri ve kötü kokuları yok ediyor. Işık ve havadaki nem ile aktive olduğu için özellikle dış cephe kullanımında ideal olan VitrA Photoactive, üstün teknolojisi ile yüzeyine gelen kirlilikleri parçalayarak yok ediyor. Ayrıca havadaki kirliliklerin ve kokuların temizlenmesine yardımcı oluyor.

    
  • VitrA Kaydırmaz

   VitrA’nın yenilikçi teknolojisi, küvet ve duş teknelerine güven ve hareket özgürlüğü getiriyor. Özel geliştirilmiş formülüyle Vitra Kaydırmaz küvet ve duş teknelerine kolayca uygulanıyor. Zamanla su ve sabun nedeniyle kayganlaşmış akrilik yüzeyleri kaydırmaz hale getirerek ailenin büyük - küçük her üyesi tarafından güvenle kullanılmasını sağlıyor.