Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu

VitrA, Artema, İntema, Villeroy&Boch, Burgbad ve Engers markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahip. 60 yıllık deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduruyor.

Yaklaşık 6.500 çalışana sahip Grup, 4 ülkedeki 13 tesiste üretim yapıyor. Bozüyük, Gebze ve Tuzla olmak üzere Türkiye’de 5; Almanya, Fransa ve Rusya’da 8 tesisi bulunuyor. Grubun, ana üretim merkezi Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından, dünyada seramik üreten tesisler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yıllık üretim kapasitesi 5 milyon seramik sağlık gereci, 32 milyon m2 kaplama malzemesi, 2 milyon armatür, 350.000 küvet ve duş teknesi, 400.000 modül banyo mobilyasından oluşan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, cirosunun %70’ini, Türkiye’nin dışındaki 75’ten fazla ülkeye yaptığı dışsatımdan elde ediyor. Ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’den fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle 1. sırada yer alıyor.

Özgün, yaratıcı ve akıllı uygulamalarla, tasarımı banyodaki her ayrıntıya yansıtan VitrA, ailedeki herkesin kullanımına uygun ürünler tasarlayarak banyo deneyimini farklılaştırıyor. Banyoları konforlu, ekonomik ve akıllı yaşam alanlarına dönüştürüyor. Dış cepheden bahçeye, balkondan havuza farklı mekanlara özel karolarıyla, uzmanlığını banyonun dışına da taşıyor

Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar