Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yoğun çalışma temposu, her şeye yetişme telaşı, stres ve yorgunluk derken artık çok daha hızlı yaşıyor, daha planlı olmak zorunda kalıyoruz. Ve bu ivme elbette yaşam alanlarımıza da yansıyor; tercihlerimiz daha esnek, çok yönlü ve kullanıcı dostu seçimler yönünde ilerliyor.

Yaratıcı Yüzeyler

Fonksiyonel tercihler banyolarda ideal çözümler sunsa da; akıllı detaylar bunu modüler ve kişiselleştirilebilir olma ekseninde bir adım öteye taşıyor. Yüzeyler tekdüzelikten kurtuluyor, yaratıcı kombinasyonlar ortaya koyuyor.

Renk paleti, farklı yüzeyleri, modüler boyutları ve yenilikçi döşeme şekilleriyle Miniworx, VitrA’nın özgün stillerde banyolar yaratma imkanı veren karo sistemi.

Öyle ki, koleksiyondaki küçük ebatlı karolar, yaratıcı desenler tasarlamaya yardımcı olurken yüzeylerdeki düzensizlikleri gizleyen uygulamalara da izin veriyor. Üstelik kaydırma, balıksırtı, diyagonal ya da yön değiştiren dizilimler; farklı renk, yüzey ve ebattaki karoların birlikte kullanımıyla hem zemin hem de duvar yüzeyleri için sayısız döşeme alternatifi sunuyor.
Çok Yönlü Tercihler

Kullanım açısından çok yönlü tasarımlar, kimi zaman birbirine zıt kavramları bir araya getiriyor. Tıpkı, monotonluktan uzak olmanın yanı sıra her stile ve mekana kolaylıkla uyum sağlayarak sahneyi diğer oyunculara bırakan yüzeyler gibi.

Sakin yüzey dokusu ve renk tonlarıyla Newcon, VitrA’nın brüt beton görünümlü seramik karo koleksiyonu. Üstelik yaşam alanlarının yanı sıra ticari kullanım alanları için de uygun.

Newcon’un çok yönlü olma durumu ise dayanıklı yapısı sayesinde dış cephede kullanılabilir olmasında saklı.
Zahmetsiz Hijyen

Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik tasarımlar, artık satın alma kararlarımızı etkileyen ana kriterlerden. Ve bu süreç banyoya yönelik tercihlerde hijyen, kolay temizlenebilir olma ve konfor şeklinde öne çıkıyor.

VitrA’nın kullanıcılarına zahmetsiz hijyen sunan akıllı lavabosu Autoclean, altında bulunan 1 litrelik hazne sayesinde kendi kendini temizliyor. Üstelik hazneye deterjan eklemek size kalmış. Estetik ve konforu bir araya getiren Autoclean’in manuel ve sensörlü kontrol paneli olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor.

Akıllı klozet V-care ise ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri ve koku emme özelliğiyle kişisel temizlik sisteminde konfor sınırlarını bir adım öteye taşıyor.
Dar Banyolar Akıllı Çözümler

Geniş ve konforlu bir banyoya sahip olmak herkesin hayali! Nitekim ideal kullanım sunan bir banyoya kim hayır diyebilir ki? Ancak üzülmeyin; akıllı düzenlemeler ile ergonomik kullanım alanları yaratarak siz de banyonuzda konforu yakalayabilir, arınma deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

NASIL? Dar banyolarda konforlu bir duş alanı tasarlamak, karar verme sürecinde pek çok soruyu beraberinde getiriyor; küvet mi duş teknesi mi yoksa duş kanalı mı, metal duş rafı mı ya da niş mi? Ancak VitrA’nın banyolar için noktasal çözümler sunan kompakt duş üniteleriyle bütün bu sorular ortadan kalkıyor. 

Yıkanma alanlarına yeni bir perspektif katan Hideaway; katlanabilen cam paneli, raflı saklama alanı ve reflekte cam ünitesinin ayna olarak kullanılabilmesi sayesinde dar banyolarda etkin bir kullanım alanı sunuyor.

Ek olarak derin çekmeceli saklama ünitesine sahip Roomy ya da kişisel bakım için tasarlanmış bölgesiyle Cosey; karar sizin! Farklı ölçü ve model seçeneğiyle dar banyolar için ideal bir ürün olan V-Flow duş kanalı ise bu noktada bir diğer alternatif.

Bu Sayfada Yer Alan Koleksiyonlar
  • Newcon
    Sakin yüzey dokusu ve doğal renk tonlarıyla şık ve fonksiyonel mekanlar yaratabilen beton görünümlü seramik koleksiyonu. Koleksiyon, birbiriyle uyumlu renk alternatifleri, modüler ebatları ve dış cephe için de kullanılabilecek 60x120 porselenleri ile konutlar ve ticari yapılar için bütünsel çözümler sunuyor
  • Miniworx
    Benzersiz döşeme modeliyle tasarlanan temel karo renkleri ve boyutlarından oluşan yenilikçi Miniworx yaratıcı çözümler öneriyor.
  • Metropole
    Tasarım ve inovasyonu buluşturan çağdaş çözümleriyle tanınan NOA’nın yarattığı Metropole koleksiyonu; bugünün ve geleceğin mimari çizgilerini taşıyan sınırsız varyasyonlara ve esnekliğe sahip.

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar