Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Eski Görünüme Dönmek için tıklayın.

Arınma deneyimi yalnızca suyun uyandırdığı rahatlatıcı histen ibaret değil. Evin en özel alanı olan banyolarda tercih edilecek yumuşak tonlar ve yuvarlak geçişler ile daha ferah bir banyo yaratabilir, ruhunuzu dinlendirecek bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sakinliği yakalamak özellikle ortak kullanılan mekanlarda daha zordur. Ancak VitrA’nın yeni Integra koleksiyonu sayesinde bu sorunu çözmek artık sanıldığından daha kolay!

Dağınıklığı Saklayın!

Özellikle kalabalık aile banyolarında karmaşık bir görüntü kaçınılmazdır. Söz konusu arınma mekanının ferah bir görünüme kavuşması ise fonksiyonel depolama alanlarından geçer. 

 

NASIL? Çamaşır makinesi dolabından boy dolabına, duvara monte edilebilen ek saklama alanlarından etajerli lavabolara uzanan geniş ürün gamını farklı boyut alternatifleriyle sunan Integra ile tüm bu dağınıklığı ortadan kaldırabilir, daha ferah banyolar yaratabilirsiniz.

Yalın Tercihler

İster açık renk olsun ister koyu, banyoda kullanılan mobilyaların yalın bir tasarım diline sahip olması mekanı ferahlatan, görüntüyü yumuşatan önemli bir adımdır. Dolayısıyla fazla köşeli ve gösterişli detaylardan uzak durmak gerekir.

NASIL? Modernizmin kendini hissettirdiği formlar, sadelikten yana yüzeyler ve sakin detaylar. Banyonuzda arınma deneyimini bir adım öteye taşımak aslında bu kadar kolay. Bu önerimize kulak vermek isterseniz, yalın form ve tasarım anlayışını renk alternatifleriyle destekleyen Integra koleksiyonunda göz atabilirsiniz.

Sana Uygun Ürünü Bul

Hemen Başla
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar