Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Banyo Askılığı

Eşyaları duvara ya da kapı arkalarına asmak için kullanılan askılıkların pek çok çeşidi bulunur. Banyolarda ise askılıklar genellikle havlu ve bornoz asmak için kullanılır. Banyo aksesuarı olarak kullanılan askılık modelleri; tek, 2’li, 3’lü ve 4’lü asma bölümüne sahip olmasına, boyutlarına, üretim malzemelerine, monte edilme şekillerine, tasarım ve kaplamalarına göre değişkenlik gösterir. Banyolarda gerekli görülen bir diğer işlevsel ürün ise havlu askılığıdır. Banyo havlusu, el havlusu ve bornoz asmak için kullanılan havluluk modelleri; ayna, sabunluk ve farklı banyo aksesuarlarını da içeren bir set ile satılabilir.

Pek çok çeşidi bulunan askılıklar, eşyaların duvarda ya da kapı arkalarında muhafaza edilebilmesine olanak tanır. Konu banyolar olduğunda ise askılıklar, genellikle havluları ve bornozları organize biçimde bir arada tutmak için kullanılır. Banyo aksesuarı olarak üretilen modeller; tekli, ikili, üçlü ve dörtlü asma bölümüne sahiptir. VitrA, kullanıcı ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek amacıyla banyo havlu askısı modellerini farklı tasarım özelliklerine sahip olmasına odaklanır. Ürünler, bu sayede kullanıcılara farklı montaj opsiyonları ve kullanım esnekliği avantajı sağlar. Üstelik tüm kullanışlı askılık modellerine, VitrA tarafından üretilen havluluk, ayna, sabunluk ve diğer banyo aksesuarları ile set halinde rahatlıkla banyolarda yer verilebilir.

Şık ve İşlevsel Banyo Askısı Modelleri

Şık ve modern görünümlü VitrA banyo askılık çeşitleri gerek işlevsellik gerek tasarım çeşitliliği açısından kullanıcılardan tam not alır. Banyolarının dekorasyonu ile uyumlu ve kullanışlı yepyeni banyo askılarına ihtiyaç duyanlar, VitrA ürün koleksiyonlarındaki çeşitlilikten faydalanarak ihtiyaçlarını kusursuzca karşılayacak ürünlere kolayca sahip olabilir. Duvara monte edilebilen standart tipteki tekli ve ikili askılar, yalnız yaşayanlar ya da az kullanılan alanlar için ideal seçenekler olarak ön plana çıkar. Üçlü ve daha fazla asma kolu bulunan ürünler ise kalabalık ailelerin havlularını, bornozlarını düzenli biçimde muhafaza edebilmelerine imkân tanır.

Duvara monte edilerek kullanılabilen ürünler, yalnızca askı kolları bulunan modellerden ibaret değildir. Kullanıcılar, alışkanlıklarına ve banyolarındaki diğer eşyaların konumuna bağlı olarak raf şeklinde tasarlanmış ve alt tarafında havluluk bulunan ürünlere yönelebilir. Böylece tutunma barı gibi ıslak alanlarda ileri yaştaki kullanıcılar için hareket kabiliyetini artıran aksesuarlara daha fazla yer ayrılabilir. Raflı banyo askılıkları, tasarım özelliklerinden dolayı hijyenik kullanıma uygun ürünlerdir. Yedek havluların ve bornozların yerleştirildiği raf kısımlarını oluşturan metal profiller, aralıklı konumlandırıldıklarından toz birikimine yol açmazlar. Belirli aralıklarla askılığı silmek, hijyen seviyesini yüksek tutmak için yeterlidir.

Duvara monte edilebilen ürünler ve alan verimliliği söz konusu olduğunda, VitrA tarafından üretilen banyo havlupan çeşitleri arasından da seçim yapılabilir. Modern tasarımları ile bulundukları alanın ambiyansına derinlik katan havlupanlar, kapasite açısından kullanıcılara avantaj sağlar. Bazı VitrA modellerinde, banyo tekstil ürünleri yuvarlak hatlı metal profillere asılabilir. Minimalist stilden hoşlananlar ise tercih haklarını daha sade tasarıma sahip havlupan çeşitlerinden yana kullanabilir. Zira bu ürünler, bünyelerin üç ya da dört havlunun rahatlıkla konumlandırılabileceği uzunlukta iki adet askı bulundurur.

Mobilite avantajı elde edilmek istendiğinde tercih edilebilecek ürünlerin başında ise ayaklı banyo askılıkları gelir. Klasik stildeki ayaklı ürünlerin üst kısmında, bir ya da iki sıra halinde konumlandırılmış “S” şekilli asma kolları bulunur. Modern tarzdaki ayaklı banyo askılıklarında ise bu kollar genelde daha yalın görünüme sahiptir. Yüksek profillerine göre kapladıkları alanın az olması, ayaklı modelleri özellikle orta ve büyük boyutlu banyolar için ideal kılar.

Banyo Duvar Askıları

Banyo askısı modelleri üretiminde, genel olarak kullanıcı alışkanlıkları göz önünde bulundurulur. Bu durumun doğal bir sonucu olarak farklı tasarım detaylarına sahip ürünler ortaya çıkar. Tasarım aşamasında çeşitliliğe odaklanılması, montaj başta olmak üzere birçok konuda kullanıcıların esnek seçimler yapabilmelerini mümkün kılar. Örneğin duvara kolay monte edilebilen ürünlerin arayışındakiler, vakumlu banyo askısı çeşitlerine yönelebilirler. Bu sayede yer değişikliği gerektiğinde, vidaları yerinden sökmek ve yeni konumunda delikler açmak gibi hem zaman hem de enerji kaybına yol açabilecek süreçleri es geçebilirler.

Benzer türde avantaj elde etmek isteyen kullanıcılar, seçim aşamasında tercih haklarını bantlı modellerden yana kullanabilir. Tıpkı vakumlu türdeşleri gibi bantlı banyo askısı modelleri de duvarda ve kapı arkasında kullanım için ideal ürünler arasında yer alır. Ancak montaj gerektirmeyen bu ürünlere yönelen kullanıcıların bağlantı noktalarında kullanılan malzeme kalitesine mutlaka dikkat etmeleri gerekir. Çünkü montaj noktalarında düşük kaliteli malzeme kullanılan plastik ve metal banyo askısı çeşitleri, kolayca sabitlendikleri yerden düşüp kullanılamayacak hale gelebilir.

VitrA banyo askısı modellerinin ise montaj noktaları da dâhil olmak üzere tüm parçaları yüksek kaliteli metal malzeme kullanılarak üretilir. Malzeme tercihi, ürünlerin sağlamlıklarını kayda değer oranda artırır. Dübel yardımıyla duvara sabitlenen vidalar sayesinde askılar, ciddi oranda kuvvete maruz kalsalar bile esneme yapmadan konumlarını korurlar. Bu özellikleri, metal askılıkların plastik türdeşlerine göre taşıma kapasitelerinin çok daha yüksek olmasını sağlar. Özellikle asma kolları uzun modellere, çok sayıda banyo tekstil ürünü ve kıyafet aynı anda asılabilir. Dolayısıyla VitrA duvar askıları aracılığıyla dar bir alanda çok sayıda eşya muhafaza edilebilir.

Metal aksamlı banyo duvar askıları seçiminde, montaj özelliklerine ek olarak tasarıma da odaklanmakta fayda vardır. Dolayısıyla çok sayıda askı koluna sahip ürünler, kalabalık ailelere rahat kullanım imkânı sunar. Uzun kollu banyo askılıkları da çok sayıda banyo tekstil ürünün aynı anda asılmasına olanak tanır. Asma kolu halka tasarımlı ürünlerse, tek başına yaşayan ya da kişisel hijyen konusunda titiz kullanıcılar için idealdir.

Modern Tasarımlı Banyo Askılığı Çeşitleri VitrA’da

VitrA havlu ve bornoz askıları, modern tasarımlarıyla kullanıcıların dekorasyon zevklerinden ödün vermeden banyolarına işlevsel ürünleri dâhil edebilmelerine imkân tanır. Farklı tasarım detaylarını bünyelerinde barındıran askılıklar, banyolara modern ve şık görünüm kazandırırken dekorasyona kusursuzca uyum sağlar. Yalın çizgileriyle ön plana çıkan Voyage koleksiyonundaki banyo askısı modelleri, minimalist stilden hoşlanan kullanıcılar için ideal seçeneklerdir. Tasarımlarındaki sadelikten dolayı kolayca aynı ya da benzer stildeki seriler dâhilindeki banyo aksesuar modelleri ile rahatça bütünlük oluştururlar. Arik Levy ve Design Studio VitrA iş birliği ile kullanıcıların beğenisine sunulan Voyage banyo askılık modelleri, farklı renklerdeki tekli ve ikili seçeneklerden oluşur.

VitrA’nın ürün çeşitliliği ile dikkat çeken banyo askılık kategorisinde, bakır ve altın gibi çarpıcı renklerden hoşlananların ilgisini çekebilecek modeller de bulunur. Zarif görünümleri ile ön plana çıkan ürünlerden oluşan Juno Classic serisindeki askılıklar, banyolarında klasik stilde aksesuarlara yer vermeyi amaçlayan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Retro tarza da uygun ürünler, kendilerine zarafet katan ince çizgileri kadar işlevsellikleriyle de kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılar. Geniş asma kolları, boyutları ne olursa olsun her tür banyo tekstil ürünün hijyenik biçimde muhafaza edilebilmesini mümkün kılar.

Farklı dekorasyon fikirlerini hayata geçirmek isteyen kullanıcılar, çevrim içi satış kanalı aracılığıyla daha birçok seçeneğe ulaşabilir. Ürünleri birbiriyle karşılaştırıp hangilerinin kendi ihtiyaçlarını kusursuzca karşılayacağını belirleyebilirler. Bu aşamada kararsızlık yaşayanlar ise Türkiye genelinde faaliyet gösteren yetkili satış noktalarında görevli uzmanlardan yardım alabilirler. Böylece banyolarının dekorasyonunu zenginleştirecek en doğru seçeneklere, ekstra zaman ve enerji harcamadan sahip olabilirler.

VitrA banyo askı çeşitleri, tasarım özellikleri kadar dayanıklılıklarıyla da dikkat çeker. Zamak ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen askılıklar, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Neme ve suya maruz kalsalar bile kendilerine özgün görünüm kazandıran yapısal özelliklerini kaybetmezler. Üretimlerinde yüksek kaliteye sahip malzemelerin kullanılması, tüm bu özelliklere ek olarak banyo askılık modellerinin kolay temizlenebilmesini sağlar. Dolayısıyla ürünler, banyolarındaki ve tuvaletlerindeki hijyen seviyesinin her daim yüksek kalmasından hoşlanan kullanıcılar için adeta biçilmiş kaftan niteliğindedir. Tüm VitrA banyo askısı çeşitleri, mikrofiber bez ve bir miktar organik içerikli temizlik bezi kullanılarak kolayca su lekelerinden, kirden, tozdan arındırılabilir.

VitrA havlu askılıklarının dayanıklı ve kolay temizlenebilen ürünler olmaları, farklı kullanım şekillerini mümkün kılar. Gerek modern gerek klasik tasarımlı askılıklara, banyolar ve tuvaletler dışında evlerin farklı bölümlerinde de yer verilebilir. Örneğin depolama alanlarındaki duvarlara monte edilerek iş kıyafeti ve benzeri eşyalar organize biçimde muhafaza edilebilir. Zarif tasarımlı ürünler ise mutfaklar için tercih edilebilir. Böylece yemek yaparken ya da bulaşıkları yıkadıktan sonra kullanılan havluların dağınıklık yaratması ihtimali ortadan kaldırılabilir.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Genişlik Bilgi
154(4)
320(1)
454(4)
58(4)
62(1)
Yükleniyor..
Yükseklik Bilgi
154(4)
454(4)
58(4)
76(1)
90(1)
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
araması için 24 ürün bulundu.
 • Kampanyalı
  Voyage Tekli Askı
  685911
  Voyage Tekli Askı
  Tekli, Beyaz
  Voyage
  3.298,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685912
  Voyage Askı
  Tekli, Bej
  Voyage
  3.665,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685913
  Voyage Askı
  Tekli, Bej
  Voyage
  3.665,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685914
  Voyage Askı
  Tekli, Siyah
  Voyage
  3.665,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage İkili Askı
  685915
  Voyage İkili Askı
  İkili, Beyaz
  Voyage
  4.031,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685916
  Voyage Askı
  İkili, Bej
  Voyage
  4.578,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685917
  Voyage Askı
  İkili, Bej
  Voyage
  4.578,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Askı
  685918
  Voyage Askı
  İkili, Siyah
  Voyage
  4.578,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tekli Askı
  685851
  Origin Tekli Askı
  Askı (Tekli)-Siyah
  Origin
  1.493,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tekli Askı
  685852
  Origin Tekli Askı
  Askı (Tekli)-Brushed Nickel
  Origin
  1.493,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tekli Askı
  685853
  Origin Tekli Askı
  Askı (Tekli)-Bakır
  Origin
  1.194,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tekli Askı
  685854
  Origin Tekli Askı
  Askı (Tekli)-Krom
  Origin
  997,00 TL
 • Kampanyalı
  İstanbul Üçlü Askı
  685768
  İstanbul Üçlü Askı
  Üçlü
  İstanbul
  3.684,00 TL
 • Kampanyalı
  Ilia İkili Askı
  686031
  Ilia İkili Askı
  İkili
  Ilia
  1.304,00 TL
  978,00 TL
 • Kampanyalı
  İstanbul Tekli Askı
  685776
  İstanbul Tekli Askı
  Tekli
  İstanbul
  1.685,00 TL
 • Kampanyalı
  Q-Line Tekli Askı
  685780
  Q-Line Tekli Askı
  Tekli
  Q-Line
  690,00 TL
  518,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta İkili Askı
  686090
  Arkitekta İkili Askı
  İkili
  Arkitekta
  762,00 TL
  572,00 TL
 • Kampanyalı
  Marin İkili Askı
  685795
  Marin İkili Askı
  İkili
  Marin
  235,00 TL
  176,00 TL
 • Kampanyalı
  Minimax Tekli Askı
  685932
  Minimax Tekli Askı
  Tekli
  Minimax
  599,00 TL
  450,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic İkili Askı
  686008
  Juno Classic İkili Askı
  İkili, Bakır
  Juno Classic
  1.656,00 TL
  1.242,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic İkili Askı
  686009
  Juno Classic İkili Askı
  İkili, Altın
  Juno Classic
  1.656,00 TL
  1.242,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic İkili Askı
  686010
  Juno Classic İkili Askı
  İkili
  Juno Classic
  1.319,00 TL
  989,00 TL
 • Liquid Kanca Askı
  731288
  Liquid Kanca Askı
  Liquid
 • Liquid Kanca Askı
  731289
  Liquid Kanca Askı
  Liquid
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:24 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız
Lütfen mailinizi giriniz
Lütfen telefonunuzu giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen adınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz