Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tuvalet Fırçaları & Klozet Fırçaları

En çok bakteri ve mikrobun bulunduğu alan olan tuvaletlerin iyi temizlenmesi, sağlıklı yaşam için son derece önemlidir. Temizlik yapılacak her alan için farklı fonksiyonlara sahip temizlik ürünleri bulunur. Bu ürünler vasıtasıyla evlerde kusursuz hijyen sağlanırken özellikle klozetlerin temizliği asla geri plana atılmamalıdır. Banyo ve tuvaletlerin temizliği için en gerekli ekipmanlardan bir tanesi de tuvalet fırçasıdır. Tuvalet ve klozet temizliğinde etkin rol oynayan, bakterilerin üremesini büyük ölçüde engelleyen bu ürünlerde, tasarım en çok ayırt edici özelliklerdendir.

VitrA, klozet fırçası takımı olarak da kullanıma sunduğu fırça modelleri aracılığıyla önemli ve bir o kadar da zor olabilen tuvalet temizliğini gayet kolay bir aktiviteye dönüştürür.


Her Banyoya ve Tarza Uygun Tuvalet Fırçası Modelleri


Onlarca farklı modelde kullanıcıların beğenisine sunulan tuvalet fırçası setleri arasında her zevke ve ihtiyaca uygun seçenek bulmak oldukça kolaydır. Tuvalet fırçaları üretilirken ağırlıklı olarak çelik, krom, plastik, cam ve seramik malzemeler kullanılır. Göz zevkinize hitap eden ürünün, ihtiyaca en uygun malzemeden yapılmış olanlarının tercih edilmesinde fayda vardır. Örneğin uzun süreli kullanım hedefleniyorsa, çelik ve krom ürünler arasından tercihte bulunulabilir. Paslanmaz çelik ve krom malzemeden üretilen tuvalet fırçaları, sudan ya da nemden etkilenmez. Kusursuz parlaklıktaki yüzey yapıları sayesinde bulundukları ortamın atmosferine ekstra şıklık katarlar.


VitrA’nın özgün tasarımlı ve fonksiyonel yönü yüksek metal tuvalet fırçası çeşitleri, darbelere dayanıklı yapıları ile kullanıcılardan tam not alır. Düşme ya da çarpma gibi durumlarda yapısal bütünlüklerini koruyabilirler. Kaydırmaz taban özelliğine sahip klozet fırçaları, ıslak zeminde bile ürünün sabit durmasını sağlayarak banyodaki hijyen seviyesinin azalmasına engel olur. Hijyenik kullanımı ön plana çıkartan ürünlerin arayışındakiler, VitrA çevrim içi mağaza ve yetkili satış ağı vasıtasıyla birçok farklı seçeneğe sahip olma imkânı bulur.


VitrA metal tuvalet fırçaları, yalın tasarımlarından dolayı hijyenik kullanım profilleri yüksek ürünlerdir. Yüzey yapıları pürüzsüz olduğu için kir ve toz tutma kapasiteleri düşüktür. Bu özelliklerinden dolayı ayrıca küf oluşumu riski de ortadan kalkar. Organik temizlik ürünleri ve mikrofiber bez kullanılarak gerçekleştirilecek temizlik işlemi; ürünün yüzeyini su lekelerinden, tozdan arındırmak için yeterlidir.


VitrA, tuvalet fırçası kategorisinde sadece metal malzemeden oluşan ürünlere yer vermez. Farklı beklentiler dikkate alınarak tasarlanan seçenekler de bu kategoride kullanıcılarla buluşur. Metalin kendine has şıklığını, cam ve seramiğin sıcaklığı ile bir araya getiren tuvalet fırçası çeşitleri, banyo aksesuarı seçiminde çok katmanlı tasarım özelliklerine odaklanan kullanıcılara hitap eder. Muhafaza kapları camdan ve seramikten üretilmiş ürünler, tıpkı metal türdeşleri gibi kolayca kirden, su lekelerinden arındırılabilir. Fırçanın yerleştirildiği kabın iç kısmı kirlendiğinde, yerinden çıkartılıp rahatça yıkanabilir.


Cam ve seramik muhafaza kaplı VitrA tuvalet fırçalarının tutacakları ise ergonomik tasarım anlayışının bir yansıması olarak metalden üretilir. Bu sayede ortamdaki nem seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun, fırçanın sapı güçlü bir biçimde kavranabilir. Haliyle fırçanın elden kayıp istenmeyen durumlara yol açma olasılığı kayda değer oranda azalır. VitrA, cam ve seramik kaplı tuvalet fırçası modellerinin metal kısımlarını, farklı renklerde üretir. Böylece kullanıcılar, kendi zevklerine en uygun seçeneklere hiç çaba harcamadan sahip olabilir.


Hijyenik Banyolar İçin Klozet Fırçası Modelleri


Özellikle ilk defa klozet fırçası seçimi yapan kullanıcılar, karşılarına çıkan onlarca seçenek nedeniyle kararsızlık yaşayabilir. Böyle bir durumda acele kararlar vermek yerine başta kullanım ihtiyacı olmak üzere bazı kriterlere odaklanmakta fayda sağlar. Banyo ve tuvaletler, nem seviyeleri ortalamanın üstü alanlar oldukları için paslanmayan materyalden üretilmiş bir klozet fırçası seçilmesi uzun ömürlü kullanım açısından epey önemlidir. Bu yüzden plastik yerine metal ya da krom tuvalet fırçası tercih edilebilir. Bilhassa krom tuvalet fırçaları, neme karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süre yüksek miktarda neme maruz kalsalar bile paslanma gibi kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen durumlara yol açmazlar. Tuvalet temizliği yapıldıktan sonra paslanmaz kabının içinde saklanan krom fırça, parlak görünümü sayesinde banyoda şık bir aksesuar olarak yerini alır.


Seçim aşamasında göz önünde bulundurulması gereken ikinci kriter, kullanım alanının büyüklüğüdür. VitrA, küçük boyutlu banyo ve tuvaletlerde alanın verimli kullanılabilmesi için duvara monte fırça modelleri üretir. Vidalar yardımıyla duvara sabitlenen ürünler, zemin ile temas etmedikleri için gerek alafranga gerek alaturka tuvaletler için rahatlıkla tercih edilebilir. Montaj şekillerinden dolayı bu ürünler, evlerin yanı sıra iş yerleri ve kamuya açık alanlarda da kullanılabilirler.


VitrA, geniş ürün kategorisinde farklı kullanım alanları için ideal çeşitli tasarımlara yer verir. Banyolarında minimalist tasarım çizgilerinin hâkim olduğu banyo aksesuarlarını kullanmaktan hoşlananlar, Origin koleksiyonundaki tuvalet fırçaları arasından seçim yapabilirler. Origin tuvalet fırçası modelleri, yalın tasarımlarıyla restoranlar, oteller, ofisler için de ideal seçenekler olarak ön plana çıkar. Camın, seramiğin ve metalin bir arada kullanıldığı VitrA tuvalet fırçası çeşitleri ise klasik dekorasyonun hâkim olduğu alanlara derinlik katmak konusunda eşsizdir.


Sıra büyük boyutlu banyolar için tuvalet fırçası seçimine geldiğinde, herhangi bir montaj süreci gerektirmeyen yerden ürünlere odaklanılabilir. Bu ürünler, tasarım özelliklerinden dolayı kullanıcılara hareket esnekliği avantajını çok daha yoğun biçimde hissettirebilir. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları anda ürünü istedikleri noktaya taşıyabilir ve klozet temizliğini rahatça tamamlayabilir. VitrA, bu kolaylığı sağlamak için bazı yerden tuvalet fırçalarının muhafaza kaplarında saplı tasarımı tercih eder. Nest Trendy gibi kimi koleksiyonlar ise bünyelerinde yüksek profilli ürünleri barındırır. Kullanıcılar, bu tasarım tercihi sayesinde ürünleri diledikleri gibi hareket ettirebilir. Krom kaplama yüzeyleri, tıpkı fırça sapında olduğu gibi muhafaza kabının rahatça kavranabilmesini mümkün kılar.


Temizliği Kolaylaştıran Tuvalet Fırçaları VitrA’da!


VitrA’da, yaşam alanlarında kullanılan banyo aksesuarlarının tasarımları kadar işlevselliklerinin de önemli olduğuna inanılır. Bu amaç doğrultusunda üretilen setlerin içerisinde klozet fırçasına ek olarak banyo çöp kovaları ve tuvalet kâğıtlıkları da yer alır. Farklı tasarımlara sahip tuvalet fırçası seti çeşitlerinin özellikle küçük banyolarda kullanımı yaygındır. Banyolar için hazırlanan özel tuvalet fırçası setleri dekoratif ve şık çizgileriyle dikkat çeker. Üstün hijyen sunan tuvalet fırçalıklarının modern görünüme sahip özgün tasarımları, banyoda oluşturulan konseptle bütünlük oluşturur.


Örneğin küçük yaştaki bireylere banyo ve tuvalet temizliğinin önemi anlatılırken VitrA tarafından üretilen çocuk ürünleri kullanılabilir. Çarpıcı renkleri ile göz kamaştıran ürünler, küçük yaştaki bireylerin rahatça kullanabilecekleri şekilde tasarlanır. Yaşam alanlarındaki görünümün kusursuz olmasını hedefleyenler, ön taraflarında siperlik bulunan ürünleri tercih edebilir. Bakır-taupe, krom beyaz gibi farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan siperlikli tuvalet fırçaları, özgün tasarımları sayesinde bulundukları ortamın havasını zenginleştirir.


Minimalist tarzı benimseyenler ise aynı serideki banyo aksesuarlarını tuvalet fırçaları ile bir arada kullanıp çarpıcı sonuçlar elde edebilir. Bu doğrultuda beyaz bir çöp kovası ile siyah fırça seti tercih edilip zıt renklerin kendine has çekiciliği banyolara taşınabilir. Cesur ve çarpıcı dekorasyon fikirlerini hayat geçirmekten hoşlanan kullanıcılar, VitrA çevrim içi mağaza aracılığıyla bakır, altın gibi renklere sahip ürünler arasından seçim yapabilir.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Genişlik Bilgi
144(4)
187(1)
70(8)
Yükleniyor..
Yükseklik Bilgi
397(8)
417(1)
420(4)
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
araması için 26 ürün bulundu.
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  685925
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  Beyaz
  Voyage
  6.227,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  685926
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  Bej
  Voyage
  6.960,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  685927
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  Bej
  Voyage
  6.960,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  685928
  Voyage Tuvalet Fırçalığı
  Siyah
  Voyage
  6.960,00 TL
 • Kampanyalı
  Sento Çocuk Tuvalet Fırçalığı
  685804
  Sento Çocuk Tuvalet Fırçalığı
  duvardan
  Sento Kids
  2.452,00 TL
  1.839,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685823
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Duvardan)-Siyah
  Origin
  2.997,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685824
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Duvardan)-Brushed Nickel
  Origin
  2.997,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685825
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Duvardan)-Bakır
  Origin
  2.400,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685826
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Duvardan)-Krom
  Origin
  2.000,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685827
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Yerden)-Siyah
  Origin
  2.849,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685828
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Yerden)-Brushed Nickel
  Origin
  2.849,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685829
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Yerden)-Bakır
  Origin
  2.277,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  685830
  Origin Tuvalet Fırçalığı
  Tuvalet Fırçalığı (Yerden)-Krom
  Origin
  1.896,00 TL
 • Kampanyalı
  Q-Line Tuvalet Fırçalığı
  685779
  Q-Line Tuvalet Fırçalığı
  Q-Line
  1.694,00 TL
  1.271,00 TL
 • Kampanyalı
  Marin Tuvalet Fırçalığı
  685794
  Marin Tuvalet Fırçalığı
  Marin
  832,00 TL
  624,00 TL
 • Kampanyalı
  Minimax Tuvalet Fırçalığı
  685929
  Minimax Tuvalet Fırçalığı
  Minimax
  1.487,00 TL
  1.115,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  686006
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  Altın
  Juno Classic
  2.490,00 TL
  1.867,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  686007
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  Juno Classic
  1.987,00 TL
  1.490,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  686060
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  Arkitekta
  1.391,00 TL
  1.043,00 TL
 • Kampanyalı
  Ilia Tuvalet Fırçalığı
  686034
  Ilia Tuvalet Fırçalığı
  Ilia
  2.060,00 TL
  1.545,00 TL
 • Kampanyalı
  İstanbul Tuvalet Fırçalığı
  685762
  İstanbul Tuvalet Fırçalığı
  İstanbul
  6.131,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  686036
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  Arkitekta
  1.672,00 TL
  1.254,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  686059
  Arkitekta Tuvalet Fırçalığı
  Yerden
  Arkitekta
  1.278,00 TL
  958,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  686005
  Juno Classic Tuvalet Fırçalığı
  Bakır
  Juno Classic
  2.490,00 TL
  1.867,00 TL
 • Liquid Tuvalet Fırçalığı
  731292
  Liquid Tuvalet Fırçalığı
  Liquid
 • Liquid Tuvalet Fırçalığı
  731293
  Liquid Tuvalet Fırçalığı
  Liquid
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:26 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız
Lütfen mailinizi giriniz
Lütfen telefonunuzu giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen adınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz