Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tuvalet Kağıtlıkları

Tuvalet kâğıdı askısı, tuvalet kâğıtlarının bir arada ve düzenli şekilde depolanmasını sağlar. Hem sabit hem de taşınabilir fonksiyona sahip çeşitli kâğıtlık modelleri, pratik kullanımı destekler. Gerek tasarım gerek boyut olarak pek çok farklı tuvalet kâğıtlık modeli, farklı zevklere sahip tüm kullanıcılara hitap eder.

Banyo içerisinde çok az yer kaplayan tuvalet peçeteliği, küçük olan banyolarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürünler genellikle belirli bir standartta üretilse de yedekli tuvalet kâğıtlığı çeşitlerinin ebatları değişkenlik gösterebilir. Zemini sıklıkla ıslanan banyo ve tuvaletlerde ayaklı modellerin tercih edilmesi, tuvalet kâğıtlarının hasar görmeden saklanmasına imkân sağlar. Her zevke uygun tuvalet kâğıtlıklarına, VitrA online mağaza ve yetkili satış noktaları aracılığıyla kolaylıkla erişilebilir.


Tuvalet Kâğıtlığı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Evlerde ya da ortak kullanım alanlarında hem temizlik hem de hijyen ihtiyacına yönelik olarak en sık kullanılan ürünlerden biri de banyo tuvalet kâğıtlığı çeşitleridir. WC kağıtlık modelleri, tuvalet kağıtlarının kullanıma dek zarar almadan korunmasını sağlar. Tuvalet kâğıtlıklarının ham madde, boyut, kullanım şekli ve tasarım özelliklerine göre farklı çeşitleri vardır. Dolayısıyla seçim aşamasında hangi ürünlerin kullanıcı ihtiyaçlarını kusursuzca karşılayacağını belirleyebilmek için aşağıda sıralanan kriterlere dikkat etmek gerekir:


 1. Kullanım Alışkanlıkları


Tuvalet kâğıtlığı modelleri arasından seçim yapılırken kullanım alışkanlıkları ön planda tutulmalıdır. Pratik kullanım özelliğine sahip ürünlerin arayışındakiler, tuvalet kâğıdının yerleştirildiği bölmenin üst kısmı kapaklı seçeneklere yönelebilir. Böylece kapağın kenarı aracılığıyla ihtiyaçları kadar kâğıdı kolayca rulodan ayırabilirler. VitrA, Voyage koleksiyonundaki kapaklı tuvalet kâğıtlıklarını tam da bu tarz kullanım stilini destekleyecek şekilde üretir. Voyage tuvalet kâğıtlığı çeşitleri, modern çizgileri ile banyo ve tuvaletlerde şık hava oluşmasına yardımcı olur. Kullanım kolaylığını ön plana çıkartan özgün kapak tasarımları, değerli eşyaların sudan ve nemden etkilenmeden kısa süreli muhafazasını mümkün kılar.


VitrA’nın tuvalet kâğıtlığı kategorisindeki çeşitlilik, kullanıcılara hane halkının yaşlarına ve sağlık durumlarına göre seçimler yapabilmelerine de olanak tanır. İlgi çekici canlı renklere sahip tuvalet kâğıtlıkları, yalın tasarımları ile küçük yaştaki bireylere kişisel hijyen seviyelerini nasıl yüksek tutacaklarını öğretmeyi kolaylaştırır. İleri yaştaki ya da hareket kısıtlılığı sorunu yaşayan kullanıcılar içinse VitrA’nın geniş ürün kategorisinde yedek tuvalet kâğıtlığı hazneli, kapaklı ve kapaksız tasarıma sahip daha birçok model bulunur.


 1. Kullanım Alanının Boyutları


Tuvalet kâğıtlığı seçimi esnasında alışkanlıklar kadar kullanım alanının boyutlarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Eğer ürünlerin yerleştirilecekleri tuvalet ya da banyo küçük boyutlara sahipse, tercih aşamasında duvara monte edilebilen modellere odaklanmakta fayda vardır. VitrA, kısıtlı alana sahip banyo ve tuvaletlerde kullanım için çok fonksiyonlu tuvalet kâğıtlığı modellerine ürün kategorisinde yer verir. Seramik, metal ve cam etajerli ürünler hem alanın verimli kullanılmasını hem de ortamdaki konfor seviyesinin üst düzeye çıkmasına imkân tanır.


Geniş boyutlu banyo ve tuvaletlerde, duvara monte modeller dışında ayaklı tuvalet kâğıtlığı çeşitleri de tercih edilebilir. Mobilite avantajı sağlayan ayaklı tuvalet kâğıtlıkları, bazı kullanıcılar tarafından ayaksız modellere göre daha kullanışlı ve daha şık olarak nitelendirilir. Ayaklı modellerin alt kısımlarında; çöp kutusu ve yedek tuvalet kâğıdı bölümü ya da banyo tuvalet fırçası koyma alanı bulunabilir. Dolayısıyla hareket esnekliğine ek olarak işlevsellik açısından da kullanıcıların beğenisini kazanırlar.


 1. Görsel Uyum


Diğer mobilyalar ve aksesuarlar ile görsel uyum, banyo tuvalet kâğıtlığı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. VitrA’nın deneyimli tasarım ekibi, modellerin görünüm açısından dikkat çekici detayları bünyelerinde barındırmalarına özen gösterir. Bu anlayışa uygun olarak üretimleri gerçekleştirilen tuvalet kâğıtlıkları, aynı seri dâhilindeki VitrA banyo aksesuarları ile uyum içerisinde kullanılabilir. Örneğin banyolarına modern atmosferin hâkim olmasını isteyen kullanıcılar, banyo aksesuarları koleksiyonundaki yalın çizgilere sahip tuvalet kâğıtlığı ve çöp kovası modelleri ile birbirinden şık setler oluşturabilir.


VitrA’nın tasarım çeşitliliğini ön plana çıkartan üretim anlayışı sayesinde farklı dekorasyon fikirleri de rahatlıkla gerçeğe dönüştürülebilir. Klasik tarzın kendine has güzelliğinden hoşlananlar, bu çeşitlilikten faydalanarak altın, gümüş ve bakır renkli tuvalet kâğıtlıklarına banyolarında yer verebilir. Görsel açıdan farklılık arayan kullanıcılar, klasik renklerin dışında krom beyaz gibi alternatiflere de yönelebilir.

 1. Montaj Şekli


Ayaksız tuvalet kâğıtlığı olarak da adlandırılan standart tipteki modeller, duvara farklı şekillerde monte edilir. Montaj kısımlarında vakumlar ve bantlar bulunan ürünler, herhangi bir delme işlemi yapılmadan duvara kolayca sabitlenebilir. Dolayısıyla kullanıcılar, yer değişimi gerektiğinde ekstra güç ve zaman harcamadan ürünleri söküp takabilir. Ancak bu ürünlerin montaj kısımlarındaki parçaların kalitesi düşük olursa, sabitlendikleri yerden sık sık düşebilirler. Böyle bir durumdan kaçınmak isteyenler, seçim aşamasında tercih haklarını vidalarla duvara monte edilen VitrA modellerinden yana kullanabilir.


Vidalarla duvara monte edilen ürünler, ankastre ve sıva üstü olmak üzere kendi içlerinde iki farklı gruba ayrılır. Ankastre ürünler, minimalist tasarımdan hoşlananlar için ideal ürünlerdir. Kapaklı tasarıma sahip ankastre tuvalet kağıtlıkları, tekli ve ikili olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Sıva üstü modeller ise tasarım çeşitlilikleri ile dikkat çeker. Juno Classic başta olmak üzere tüm VitrA koleksiyonlarında, farklı zevklere hitap eden çok sayıda seçenek bulunur.


Metal Tuvalet Kağıtlığı Modelleri VitrA’da!


Tuvalet kâğıtlıkları üretilirken en sık tercih edilen malzemeler; ahşap, plastik ve metaldir. Yapım aşamasında plastik malzeme kullanılan kâğıtlık çeşitleri, darbelere karşı hassas yapıya sahip olmalarına karşın hafif formları sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Satın alma maliyetlerinin düşük olması da bir diğer önemli avantajlarıdır. Ancak plastik malzemeden üretilen modeller, uzun süreli kullanımda hijyen kalitesini olumsuz etkileyen bazı sorunlara neden olabilirler. Özellikle yoğun biçimde temizlik malzemelerine ve neme maruz kaldıklarında ideal görünümlerini kaybedebilirler. Deformasyon sonucu yüzeylerinde oluşan pürüzler, insan sağlığı için zararlı mikroorganizmaların üremesine ortam hazırlayabilir.


VitrA, banyolar için tasarladığı tüm ürünlerin hijyenik kullanım özelliklerinin yüksek olmasını amaçlar. Bu amaç doğrultusunda tuvalet kâğıtlıklarının üretiminde, paslanmaz çelik gibi dayanıklı metaller kullanılır. Metal tuvalet kâğıtlığı modelleri, organik yüzey temizleyiciler yardımıyla kolayca kirden ve tozdan arındırılabilir. Kolay temizlenebilme özellikleri, ürünleri bilhassa çocuklu aileler için ideal kılar. Üstelik sudan ve nemden etkilenmedikleri için kendilerini özgün kılan tasarım detaylarını çok daha net biçimde sergileyebilirler. Temizlik aşamasında kullanım talimatlarına uygun hareket edildiği takdirde, ürünler uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilirler. Dolayısıyla fiyat ve performans karşılaştırması yapıldığında, kullanıcı lehine bir durum söz konusudur.


Paslanmaz çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilen tuvalet kâğıtlık modelleri, görsel açından da kusursuza yakın performans sergiler. En fazla ayırt edici özellikleri olan parlak görünümleri sayesinde banyolarda ışıltılı hava oluşmasına katkıda bulunurlar. Mat renklere sahip ürünler ise minimalist ve modern atmosfer yaratmayı mümkün kılar. VitrA ayrıca kullanıcılara etkileyici dekorasyon fikirlerini uygulamalarını kolaylaştıracak çeşitliliği de sunar. Altın ve bakır gibi renk seçenekleri sayesinde banyolarda çarpıcı görünüm elde edilebilmesi, daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaşır.


VitrA, her banyo aksesuarı kategorisinde olduğu gibi metal tuvalet kâğıtlığı modellerinde de farklı yoğunlukta kullanım tarzlarına uygun ürünler ortaya çıkartmaya odaklanır. Paslanmaz çelikten üretilen yuvarlak modeller, geniş hazneleri ile yoğun kullanılan tuvaletlerde sık değişim yapılması sorununa pratik çözüm getirir. Üstelik tasarımlarındaki detaylar sayesinde kâğıt israfının önüne rahatlıkla geçilebilir.


Şık Tasarımlı Krom Tuvalet Kâğıtlığı Çeşitleri


Krom, dayanıklılık seviyesi yüksek bir materyal olduğu için banyo aksesuarları üretiminde sıklıkla kullanılır. VitrA, darbelere ve çizilmelere karşı dayanımı yüksek bu malzemeyi özgün tasarımlı tuvalet kâğıtlığı çeşitlerine dönüştürür. VitrA markalı krom ürünler, modern görünümlerinin yanı sıra işlevsellik açısından da beklentileri kusursuzca karşılar. Yapım aşamasının her anında yüksek kalite standartlarına bağlı kalınan modeller, tek başlarına ya da diğer aksesuarlarla kombinlenerek set halinde kullanılabilir.


VitrA krom tuvalet kâğıtlıkları, sahip oldukları özelliklerle gerek evlerde gerek iş yerleri ve kamuya açık alanlarda rahatlıkla kendilerine yer bulabilir. Kullanıcılar, yıllar içerisinde edindikleri alışkanlıklar doğrultusunda farklı seçeneklere yönelebilir. Tıpkı paslanmaz çelik türdeşleri gibi duvardan, ayaklı ve daha birçok farklı tasarıma sahip ürün, VitrA online mağazada banyolarındaki konforu artıracak ürünlerin arayışındakilerin beğenisine sunulur. Yoğun trafiğe sahip iş yerlerindeki ve kamuya açık alanlardaki tuvaletler içinse depolama kapasitesi yüksek ürünlere yer verilebilir. Bu tarz alanlar için tasarlanan VitrA modellerinde, rulo yenileme işlemi dakikalar içerisinde yapılabilmesini mümkün kılan yedek haznesi bulunur. Ortama hâkim olan dekorasyon tarzı doğrultusunda, istenirse ankastre veya sıva üstü ürünlere yönelebilmek mümkündür.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
SEÇİMİ DARALT
Genişlik Bilgi
162(4)
164(4)
300(1)
302(1)
Yükleniyor..
Yükseklik Bilgi
125(1)
185(1)
347(4)
58(4)
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgisi Bilgi
araması için 31 ürün bulundu.
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  685921
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  Beyaz
  Voyage
  4.945,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  685922
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  Bej
  Voyage
  5.493,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  685923
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  Bej
  Voyage
  5.493,00 TL
 • Kampanyalı
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  685924
  Voyage Tuvalet Kağıtlığı
  Siyah
  Voyage
  5.493,00 TL
 • Kampanyalı
  Sento Çocuk Tuvalet Kağıtlığı
  685806
  Sento Çocuk Tuvalet Kağıtlığı
  Sento Kids
  1.739,00 TL
  1.304,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  685843
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  Tuvalet Kağıtlığı-Siyah
  Origin
  2.020,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  685844
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  Tuvalet Kağıtlığı-Brushed Nickel
  Origin
  2.020,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  685845
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  Tuvalet Kağıtlığı-Bakır
  Origin
  1.615,00 TL
 • Kampanyalı
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  685846
  Origin Tuvalet Kağıtlığı
  Tuvalet Kağıtlığı-Krom
  Origin
  1.346,00 TL
 • ArchiPlan Seramik etajerli Tuvalet Kağıtlığı
  720130
  ArchiPlan Seramik etajerli Tuvalet Kağıtlığı
  ArchiPlan
  2.996,00 TL
  2.247,00 TL
 • Kampanyalı
  İstanbul Tuvalet Kağıtlığı
  685778
  İstanbul Tuvalet Kağıtlığı
  İstanbul
  2.218,00 TL
 • Kampanyalı
  Q-Line Tuvalet Kağıtlığı
  685781
  Q-Line Tuvalet Kağıtlığı
  Q-Line
  863,00 TL
  647,00 TL
 • Kampanyalı
  Marin Tuvalet Kağıtlığı
  685796
  Marin Tuvalet Kağıtlığı
  Marin
  507,00 TL
  381,00 TL
 • Kampanyalı
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  685919
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  Minimax
  688,00 TL
  516,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  686037
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  Arkitekta
  989,00 TL
  742,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  686065
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  Arkitekta
  1.070,00 TL
  803,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  686073
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  Arkitekta
  1.458,00 TL
  1.094,00 TL
 • Kampanyalı
  İstanbul Tuvalet Kağıtlığı
  685766
  İstanbul Tuvalet Kağıtlığı
  İkili
  İstanbul
  3.210,00 TL
 • Kampanyalı
  Matrix Tuvalet Kağıtlığı
  685958
  Matrix Tuvalet Kağıtlığı
  İkili
  Matrix
  1.697,00 TL
  1.273,00 TL
 • Kampanyalı
  Ilia Tuvalet Kağıtlığı
  686032
  Ilia Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı
  Ilia
  1.907,00 TL
  1.430,00 TL
 • Kampanyalı
  Q-Line Tuvalet Kağıtlığı
  685782
  Q-Line Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı
  Q-Line
  1.122,00 TL
  842,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  685788
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  Yuvarlak
  Arkitekta
  3.410,00 TL
  2.558,00 TL
 • Kampanyalı
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  685790
  Arkitekta Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı, yedekli
  Arkitekta
  1.733,00 TL
  1.300,00 TL
 • Kampanyalı
  Marin Tuvalet Kağıtlığı
  685797
  Marin Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı
  Marin
  644,00 TL
  483,00 TL
 • Kampanyalı
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  685930
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  Yedek
  Minimax
  787,00 TL
  590,00 TL
 • Kampanyalı
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  685931
  Minimax Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı
  Minimax
  975,00 TL
  731,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  686011
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı, Bakır
  Juno Classic
  2.340,00 TL
  1.755,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  686012
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı, Altın
  Juno Classic
  2.340,00 TL
  1.755,00 TL
 • Kampanyalı
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  686013
  Juno Classic Tuvalet Kağıtlığı
  Kapaklı
  Juno Classic
  1.862,00 TL
  1.397,00 TL
 • Liquid Tuvalet Kağıtlığı
  731294
  Liquid Tuvalet Kağıtlığı
  Liquid
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:31 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar
Videolar
İçerik
İnternet sitemizde yer alan tüm perakende satış fiyatları Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı niteliğindedir. Satış noktalarının tavsiye edilen satış fiyatlarının altındaki fiyatlarla satış yapma hakları mevcuttur.
Lütfen kvkk metnini okuyup onaylayınız
Lütfen üyelik sözleşmesi metnini okuyup onaylayınız
Lütfen mailinizi giriniz
Lütfen telefonunuzu giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen kvkk metnini işaretleyiniz giriniz
Lütfen adınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz